شیشه برنز | استفاده از شیشه قهوه ای در دکوراسیون

دسته بندی ها: مقالات

شیشه برنز

 

در این صفحه از شیشه برنز با موارد زیر آشنا شوید:


رنگ برنز در طراحی دکوراسیون، کاملا منطبق و هماهنگ با المان ها و عناصر تیره است و به فضا حالت صمیمی و گرم می بخشد. شیشه های برنز قادرند حریم خصوصی بصری را افزایش دهند و در طول روز، باعث کاهش دید از خارج فضا شوند. البته این امر، ایمنی ساکنان را نیز بالا می برد.


شیشه برنز

شیشه برنز چیست؟ شیشه برنز، در انواع شیشه های خام و سکوریت موجود می باشد. شیشه برنز، معمولا با تغییر فرمول شیمیایی شیشه با مواد افزودنی غیر آلی خاص ساخته می شود. رنگ به کار گرفته شده در فرآیند ساخت، بسیار با دوام است و با گذشت زمان تغییر نمی کند. اما رنگ و چگالی، آن بسته به ضخامت شیشه متغیر است، و در نهایت باید گفت این شیشه ها ضد آب و ضد خراش هستند و نیازی نیست نگرانی بابت خوردگی و فرسودگی آنها داشته باشید. 

  • شیشه برنز به رنگ قهوه ای طلایی روشن است و یک رنگ و لعاب شیک را برای ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری رقم می زند. 

 

ضخامت شیشه برنز

شیشه برنز با توجه به رنگ مایل به قهوه ای که دارد می توان آن مکان را زیباتر و لوکس تر نشان داد. شیشه برنز سکوریت می تواند در ضخامت های ۴، ۶، ۸، ۱۰ میل تولید شود. شیشه برنز در ضخامت های متفاوتی تولید می شود.

شیشه برنز

کاربرد شیشه برنز در دکوراسیون داخلی

  • شیشه رومیزی برنز | شیشه برنز جلو مبلی

شیشه برنز رومیزی همانند دیگر شیشه های رومیزی به چند منظور می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. یک شکل آن به این صورت است که بر روی میزهای مختلف که رویه دارند، قرار بگیرد. در این صورت از میز مورد نظر در برابر آسیب هایی که ممکن است به آن وارد شود مثل ضربه، خط و خش و… محافظت شود. علاوه بر محافظت بسیار بالا و طول عمر بالایی که برای میز ایجاد می کند، زیبایی و جلوه فوق العاده ای نیز برای میز به ارمغان خواهد آورد.

شیشه ها شفافیت و درخشانی بسیار متفاوت و متغیری نسبت به نوع و جنس های مختلف خود دارند. این شفافیت بیشتر می تواند ظاهر زیباتر و چشم نوازتری را نیز ایجاد کند. برخی شیشه ها با شفافیت بسیار بالای خود در تمام کشورهای جهان به عنوان بهترین شیشه خصوصا برای استفاده ها دکوراتیو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ما هر شیشه ای که بخواهیم چه طرح دار چه رنگی و چه مات ابتدا باید جنس آن را انتخاب کنیم. یعنی می توانیم شیشه برنز از جنس فلوت داشته باشیم و یا از جنس کلیر و سوپر کلیر.

 

  • آینه برنز

یکی از رنگ‌های محبوب در هنر دکوراسیون رنگ برنز بوده است که ترکیبی از قهوه ای مایل به قرمز و طلایی است. این رنگ باعث ایجاد ظاهری لوکس و جذاب می‌گردد و علاوه بر آن بازنمایی جذاب به رنگ برنز از نمای داخلی جلوه ای صدچندان به فضا می‌دهد. آینه برنز قابلیت ست شدن با هر نوع دکوراسیونی را دارد و بستر رنگی مناسبی برای آینه کاری فضاهای پذیرایی، لابی‌ها، اتاق خواب، آشپزخانه و ... می‌باشد.

از آینه‌های برنز می‌توان به تنهایی یا با ترکیب با رنگ‌هایی همچون نقره ای و طلایی استفاده نمود. این رنگ متالیک به عنوان یک رنگ کلاسیک شناخته می‌شود که می‌تواند فضایی کلاسیک و مجلل را ایجاد نماید. استفاده از رنگ برنز تنها منوط به استفاده از آینه‌های برنز نمی‌شود و شما می‌توانید از این رنگ در سایر المان‌های دکور داخلی استفاده نمایید.

شیشه برنز

  • پارتیشن شیشه ای با شیشه برنز سکوریت

پارتیشن یکی از سازه های مدرن می باشد. این سازه به عنوان جداکننده فضای داخلی در اداره ها و مکان های تجاری و منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این پارتیشن ها می تواند به صورت تمام قد یا نیم قد اجرا شوند. همین طور برای این پارتیشن های شیشه ای می توان از شیشه سکوریت برنز استفاده کرد. با توجه به زیبایی که این پارتیشن ها ایجاد می کنند، قیمت آن برای مصرف کننده مهم می باشد. 

 

  • شیشه برنز حمام

شیشه حمام یکی از ایده های عالی برای جلوگیری از ورود آب به دیگر مناطق حمام می باشد. این نوع پارتیشن های حمام را می توان به گونه ای طراحی کرد که تنها یک شیشه ثابت به عنوان جداکننده اجرا کرد. یا به صورت پارتیشن حمام  همراه با درب لولایی یا کشویی استفاده نمود. شیشه مورد استفاده در این دور دوشی ها می تواند شیشه برنز ثابت باشد. این شیشه ها را می توان در انواع ساده، برنز، دودی، مات طراحی گردد. دور دوشی از نوع شیشه برنز علاوه بر این که می تواند دید بیرون را تا حدودی محدود کند، می تواند لوکس بودن را برای حمام شما به ارمغان بیاورد.

 

  • شیشه دودبند برنز

در سال های اخیر استفاده از دودبند ای شیشه ای برای ورودی راه پله ها بسیار پر اهمیت شده است، که در صورت اجرا نکردن آن توسط مهندسان ساختمان، جریمه ای در پی دارد. دودبندهای شیشه ای همان درب های لولایی هستند که وظیفه جداسازی طبقات و پارکینگ ها را دارد. این دودبند ها در واقع همان درب های لولایی می باشد که می توان در رنگ برنز استفاده گردد.

شیشه برنز

نرده شیشه ای پله با شیشه برنز

حفظ جان افراد هنگام رفت آمد افراد از روی آن امری حیاتی می باشد. از این رو در هنگام ساخت این پله باید اقدامات لازم و استاندارد های مهم آن را رعایت نمود. برای ساخت حفاظ نرده ها می توان در انواع استیل و شیشه اجرا نمود.

 

کارخانه شیشه برنز

آیا امکان خرید شیشه های سکوریت شده برنز از کارخانه های تولیدی آن در بازار با متراژهای مختلف ممکن می باشد. کارخانه های تولید شیشه جام این محصول را در رنگ برنز نیز تولید می نمایند که به خوبی مورد توجه خریداران شیشه قرار گرفته است. در کارخانه تولیدی شیشه می توان جام شیشه برنز را در در قواره های از پیش تعیین شده برش داده و سپس به محصولی سکوریت شده تبدیل نمود با رنگ بندی های دلخواه که کاربرد های متنوعی می تواند داشته باشد.

 

قیمت شیشه برنز سکوریت

با توجه به اینکه هرچه ابعاد شیشه بزرگتر باشد ماده ی مصرفی آن نیز بیشتر می شود. پس هرچه ابعاد و اندازه آن بیشتر باشد قیمت آن بالاتر می رود. زیرا نیازمند استفاده از تجهیزات قویتری می باشد. برای دریافت قیمت شیشه برنز سکوریت باتوجه به نوع کار باید ابعاد و اندازه تقریبی فرستاده شود. این را باید در درنظر داشته باشید که شیشه برنز سکوریت نسبت به شیشه های ساده سکوریت شفاف قیمت بالاتری دارند.

شیشه برنز

آیا این نوشته را دوست داشتید؟