درباره ما

بالاترین کیفیت در مناسب ترین قیمت

همه‌ی ما می‌دانیم که استمرار و ایستادگی هر مجموعه‌ای به میزان پایبندی به تعهدات آن مجموعه بستگی دارد. این‌که هر مجموعه‌ای به چه میزان و تا چه حد به اصول و تعهدات خود پایبند است ارتباط معناداری با میزان فروش آن مجموعه دارد. مشتریان در وهله‌ی اول به دنبال اعتماد و اطمینان هستند. این وجه تمایز تمامی برندهای موفق دنیاست که اولین هدفشان جلب اعتماد اطمینان مشتریانشان است.
نیاز به امنیت و ایمنی قرن‌هاست که به‌عنوان یکی از نیازهای اساسی بشر شناخته‌شده است. برقراری امنیت لازمه‌ی برقراری آرامش و استقرار و استمرار حیات بشری است. همه‌ی ما می‌دانیم زمانی که هیچ امنیتی وجود نداشته باشد آرامشی هم وجود نخواهد داشت و همه‌چیز از بین می‌رود.
درب‌ها و پنجره‌ها همیشه از اصلی‌ترین و حساس‌ترین قسمت‌های امنیتی ساختمان‌ها به حساب می‌آیند. به همین منظور تأمین امنیت و ایمنی این قسمت‌ها برای مالکین و معماران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
امروزه محصولات متنوع زیادی برای این منظور به وجود آمده است. انواع درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک، کرکره برقی، انواع محصولات شیشه سکوریت، نماهای شیشه ای میرال و بسیاری محصولات مشابه دیگر در این زمینه.

 

مجموعه اَرژن دُر

مجموعه اَرژن دُر، همراه با مدیری مدبر، با سابقه و جمعی از افراد متخصص و تکنسین هایی مجرب به فعالیت می پردازند. شرکت اَرژن دُر، در زمینه صنایع درب اتوماتیک، کرکره برقی و شیشه های سکوریت (شیشه بالکن، پارتیشن شیشه ای، شیشه مغازه، شیشه دودبند و... ) فعالیت دارد. و تا کنون پروژهﻫﺎی بسیار بزرگ و تخصصی انجام داده است ﮐﻪ ﻣﻬﺎرت و ﺗﺠﺮﺑــﻪ ﻣــﺎ را در ﻃﺮاﺣﯽ، اﺟﺮا و ﻣــﺪﯾﺮﯾــﺖ ﭘﺮوژه ﻫــﺎی ﻋﻤﺮاﻧﯽ و اراﯾــﻪ راﻫﮑــﺎرﻫــﺎی ﻓﻨﯽ اﻓﺰاﯾﺶ داده اﺳﺖ. و با شروع فعالیت مان به سرعت توانستیم مورد توجه تولیدکنندگان و نهادهای دولتی و سازمان ها قرار بگیریم.

 

اهداف شرکت اَرژن دُر

هدف شرکت اَرژن دُر " معرفی این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین جزء از صنایع شیشه سکوریت می باشد" به نحوی که در بخشهای مختلف پروژه های ساختمانی چون کرتین وال همراه با نما و معماری داخلی با تلفیق طراحی و اجرا به عنوان بازوی توانمند کارفرمایان شناخته شود.
نگاه دقیق و کارشناسانه به اجرای اجزاء و بخشهای مختلف پروژه های ساختمانی از شیشه سکوریت این ویژگی ممتاز در این پیمانکاری ایجاد کرده است که طراحان و مهندسان مجرب در کنار استادکاران ماهر و نیروهای اجرایی قوی قرار گیرند.

 

پروژه و محصولات اجرایی اَرژن دُر

متخصصان اَرژن دُر با تجربیات خود، شما مشتریان عزیز را در زمینه تهیه یراق آلات و تجهیزات مورد نیاز شیشه لمینیت و سکوریت راهنمایی نمایند تا ضمن خریدی آسان و باب سلیقه خود گزینه استانداردهای ملی و کیفیت نیز در این زمینه رعایت شود.
برخی از محصولات در زمینه تجهیزات و پروژه های شیشه ای به شرح ذیل می باشد:

  1. تجهیزات و یراق آلات شیشه سکوریت و شیشه لمینیت
  2. تامین و توزیع انواع یراق آلات شیشه سکوریت
  3. وارد کننده انواع یراق آلات شیشه سکوریت
  4. تامین انواع فریم استیل، آلومینیوم و رنگ کوره ای 

 

پروژه

  • اجرای انواع شیشه سکوریت به صورت پارتیشن های شیشه ای
  • اجرای درب های اتوماتیک شیشه ای به صورت کشویی، تلسکوپی و لولایی
  • اجرای انواع درب های لولایی و کشویی به صورت دوردوشی و درب لولایی و کشویی
  • اجرای انواع کرکره برقی
آیا این نوشته را دوست داشتید؟