اجرای انواع "کرکره برقی ضدسرقت" با تضمین اصالت موتور

دسته بندی ها: محصولات

کرکره برقی

 

 

قیمت کرکره برقی

 

 قیمت کرکره برقی

متراژتیغه 8 سانتتیغه 8 سانت رنگیتیغه 10 سانتتیغه پلی کربنات
2-62.1122.3582.3583.276
7-101.9472.1842.1843.058
11-151.7071.9331.9332.763
16-201.6751.8961.8962.704
20 به بالا1.6181.8261.8262.591
 • قیمت‌ها بر حسب هزار تومان می باشد.
 • قیمت‌ها بر حسب مترمربع می باشد
 • تمامی هزینه‌ها به جز موتور محاسبه گردیده است.

 

 

 قیمت انواع موتور کرکره برقی

موتور ساید با باتری 300N

8.452.000 تومان

موتور ساید بدون باتری 300N

4.186.000 تومان

موتور تیوبلار 140N

3.986.000 تومان

 

کرکره برقی

کرکره برقی، چه برتری نسبت به درب‌های سنتی و دستی قدیمی دارد؟! بهتر است بگوییم که این دستگاه نسبت به درب‌های دستی قدیمی قابلیت استفاده راحت‌تر و البته امنیت بیشتری را برای محل کار یا زندگی شما مهیا می‌سازد. شما از کرکره برقی می‌توانید در درب ورودی و حتی پنجره‌ها استفاده کنید. حتما در بانک‌ها و فروشگاه‌ها به خوبی نحوه استفاده از این نوع کرکره‌ها را دیده‌اید. در این حالت نحوه مدیریت باز و بسته بودن درب‌ها و پنجره‌ها به هر صورتی که بخواهید در اختیارتان خواهد بود و تنها با فشردن یک دکمه توسط ریموت کنترل می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

کرکره برقی

 

«انواع موتور کرکره برقی»

بهتر است قبل از اجرای کرکره برقی با «انواع موتور کرکره برقی» آشنا شویم سپس در مورد « خرید موتور کرکره برقی » تصمیم‌گیری کنیم. آشنایی با انوع موتور کرکره برقی به شما کمک می‌کند تا کرکره مناسب برای مکان خود را انتخاب کنید.

موتور کرکره برقی در سه دسته ارائه می‌شود:

 1. تیوبلار یا استوانه‌ای
 2. سانترال
 3. ساید

موتور تیوبلار کرکره برقی: موتور توبلار و یا موتور تیوبلار کرکره برقی به دلیل اشغال فضای کم در هنگام نصب، برای مکان‌های کوچک انتخاب مناسب‌تری است و نسبت به دیگر موتورها، قیمت پایین‌تری دارد که به نظر مصرف‌کنندگان انتخاب مناسبی است. اما نکته مهم:

 • موتور تیوبلار سیستم ups ندارد و در مواقع قطع جریان برق، باید از خلاص کن استفاده شود.
 • در صورتی که جعبه دنده یا گیربکس موتور دچار مشکل شود، کل کرکره سقوط خواهد کرد و برای تعمیر موتور باید کل کرکره را پایین بیاورید تا بتوانید به موتور دسترسی پیدا کنید.
 • هنگام استفاده از موتور تیوبلار محدودیت در تردد و وزن تیغه‌ها دارید. در نتیجه این نوع موتور بیشتر برای مصارف خانگی و مکان‌هایی با دهانه کوچیک و کم رفت و آمد مناسب‌اند.
 • موتور تیوبلار کرکره برقی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و از پرکاربردترین موتورهای کرکره برقی است.
 • این موتورها در اندازه‌های 140n/m برای مصارف خانگی و 320n/m (بر واحد نیوتن متر) برای مصارف صنعتی ارائه می‌شود.

 

کرکره برقی

 

موتور سانترال کرکره برقی: این نوع موتور کرکره برقی در مرکز شفت قرار می‌گیرد و کرکره‌ها در این حالت سرعت بالایی دارند. چون شفت کرکره برقی باید فنربندی شود در نتیجه هزینه‌های نصب افزایش خواهد یافت. موتور سانترال کرکره برقی بیشتر روی کرکره‌های دستی قدیمی و به منظور اتومات کردنشان نصب می‌شوند.

 • موتور کرکره برقی سانترال دارای سیستم خلاص کن در زمان قطع برق است.
 • .اگر موتور دچار مشکل شود کل شفت باید باز شود تا بتوان موتور را تعمیر کرد. در این حالت هزینه نصب و نگهداری و تعمیر بالا خواهد بود.
 • هرگونه اشتباهی در نصب باعث خط افتادن به تیغه‌های کرکره خواهد شد.

موتور کرکره برقی ساید: موتور کرکره برقی ساید به دلیل امکان تردد بالا و تحمل وزن بالای تیغه‌ها برای مصارف صنعتی و فروشگاهی انتخاب مناسبی است. این موتورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با سقوط احتمالی کرکره، مانع از افتادن تیغه‌ها می‌شوند.

 • موتور ساید برای کرکره برقی پلی کربنات و غضروف دار بسیار مناسب است. 
 • موتور ساید کرکره برقی در دو نوع ups دار و معمولی ارائه می‌شوند.
 • در موتور ساید کرکره برقی در صورت بروز هر مشکلی نیاز به پایین آوردن کل کرکره نخواهد بود و به راحتی موتور از بیرون قابل تعویض و تعمیر است.

 

کرکره برقی

 

انواع «تیغه کرکره برقی» کدام است و چه مشخصاتی دارد؟

وقتی می‌خواهید از کرکره برقی به عنوان بخشی از نمای ساختمان خود استفاده کنید بهتر است به هارمونی که با نمای ساختمان ایجاد می‌کند توجه کنید. از آن‌جایی که تیغه‌های کرکره برقی در انواع مختلفی ارائه می‌شوند، چه خوب است که هنگام نصب کرکره برقی خود به جنس، ابعاد و وزن کلی تیغه‌ها و نیرو و توانی که موتور سیستم شما دارد توجه کنید تا ترکیب آن‌ها در کنارهم بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد.

تیغه های کرکره برقی

 1. آلومینیوم یا اکسترود
 2. تیغه فوم‌دار گالوانیزه
 3. تیغه شفاف (پلی کربنات)
 4. تیغه پانچ‌دار (سوراخ دار)
 5. تیغه رول گیتر

تیغه کرکره برقی اکسترود یا آلومینیوم: این نوع تیغه استقامت بالایی دارد و نیاز به روغن کاری ندارد. تیغه کرکره برقی آلومینیوم، بیشتر در سه سایز 60، 80 و 100 میلی‌متر تولید می‌شود. هرکدام از این سایزها در مکان‌های مختلف از جمله: کرکره پارکینگ، کرکره مغازه، کرکره فروشگاه‌های عریض و کرکره کارخانجات صنعتی قابل استفاده‌اند.

 

کرکره برقی

 

تیغه فوم‌دار گالوانیزه کرکره برقی: در این حالت چون از ورقه‌ای 0.7 میلی‌متر در تولید تیغه استفاده می‌شود و امکان استفاده از ورقه‌ای قوی و سنگین نیست در نتیجه مقاومت آن در ابعاد بزرگ و در برابر ضربه و فشار کاهش می‌یابد. تیغه‌های فوم‌دار در مقایسه با تیغه‌های آلومینیومی ارزان‌تر و در برابر حرارت، گرد و غبار و فرسایش مقاوم هستند. این نوع تیغه‌ها کارکرد بدون سرو صدایی دارند. کرکره برقی با تیغه فوم‌دار به دلیل وجود فوم پلی اورتان در داخلش، برای درب‌های پارکینگ و فروشگاه مناسب است.

 

کرکره برقی

 

تیغه شفاف (پلی کربنات) کرکره برقی: این نوع تیغه کرکره برقی ضد حرارت، ضد اشتعال و خط و خش و ضربه است. این نوع تیغه به شفافی شیشه و مقاومتر از فولاد است و شما می‌توانید از آن با توجه به سلیقه خود درهر قسمت استفاده کنید اما این تیغه بیشترین کاربرد را به عنوان حفاظ پنجره دارد.

 

کرکره برقی

 

تیغه پانچ‌دار (سوراخ‌دار) کرکره برقی: همان طور که از نام این تیغه برداشت می‌شود تیغه پانچ‌دار دارای سوراخ در سطح خود است و برای پارکینگ، فروشگاه و درب‌های پاساژها مورد استفاده قرار می‌گیرد در این حالت زیبایی بیشتر از مقاومت مطرح است.

 

کرکره برقی

 

تیغه رول گیتر کرکره برقی: این نوع تیغه کرکره برقی از امن ترین نوع تیغه‌هاست. تیغه رول گیتر علاوه بر ظاهر زیبا و ظریف خود، و با روکش آلومینیومی امنیت را چندین برابر افزایش خواهد داد.

 • تیغه‌های این نوع کرکره برقی قابل برش زدن نیستند.
 • طراحی قرقره‌های آن به نحوی است که از دو طرف داخل ریل قفل شده و با وارد کردن ضربه‌های شدید درب از داخل ریل خارج نخواهد شد.

 

کرکره برقی

 

آیا «کرکره برقی» برای حفاظ پنجره امنیت خوبی دارد؟

می‌توان گفت که با نصب کرکره برقی برای پنجره دیگر ترس ورود دزدان از پنجره با شکستن شیشه را ندارید. هر چند که شیشه سکوریت‌های شرکت اَرژن دُر از امنیت بالایی برخوردار هستند ولی ذهنیت صاحبان ملک از امنیت، با نصب کرکره برقی پنجره کاملا محقق خواهد شد. کرکره برقی ضمن جلوگیری از هدر رفتن انرژی و نفوذ گرد و غبار، زیبایی و امنیت ساختمان را چندین برابر می‌کند. در این حالت درب‌ها به راحتی قابل باز شدن نیستند و شما حتی در درب‌های ورودی واحد آپارتمان خود از این نوع حفاظ می‌توانید استفاده کنید ولی برای نصب حفاظ کرکره برقی بهتر است در زمان ساخت بنا زیرساخت های آن در ساختمان تعبیه شود.

 

کرکره برقی

 

عوامل مهم در تعیین «قیمت کرکره برقی»

امروزه کرکره برقی در همه جا به چشم می‌خورد ولی نصب یک کرکره برقی خوب که سال‌ها آسایش شما را تضمین کند بسیار مهم است. عوامل زیادی  بر روی قیمت کرکره برقی تأثیرگذار هستند، عواملی چون نوع تیغه انتخابی، مدل موتور کرکره، تجهیزات جانبی نصب شده شامل: قفل برقی، فلاشر، چشم جانبی و...، ابعاد دهنه و طول تیغه‌ها، رنگ آمیزی و هزینه اجرت نصب از جمله موارد تایین کننده در قیمت هستند.
 

کرکره برقی

 

«کرکره برقی مغازه»

کرکره برقی مغازه در واقع همان کرکره برقی پارکینگ و سایر اماکن فروشگاهی است که با این نام در بین عموم شناخته می‌شود. این نوع کرکره ضمن افزایش ایمنی برای مغازه شما، کاربرد راحتی دارد و برعکس کرکره های دستی قدیمی که ظاهر جذابی نداشتند، همچنین تاثیر مهمی در برندینگ شغل شما دارند زیرا باعث جلوه بیشتر مغازه شما خواهد شد و این امکان را برایتان مهیا می‌سازد تا لوگو و طرح مدنظر خود را بر روی تیغه‌های کرکره برقی خود چاپ کنید. شما حتی در صورت استفاده از کرکره برقی مغازه دیگر نیازی به نصب درب‌های شیشه‌ای و ویترین‌های شیشه‌ای نخواهید داشت و همین امر تا حدودی از هزینه‌های شما می‌کاهد و دیگر خبری از سرو صدای ناشی از باز و بسته کردن کرکره‌های قدیمی نخواهد بود. 
حال باید بدانیم که برای مغازه خود چه نوع کرکره‌ای استفاده کنیم! بهتر است ابتدا مکان مناسبی برای قراردادن موتور و صفحه پیلت کرکره برقی مغازه درنظر بگیرید. در مغازه‌های پر رفت و آمد و تیغه‌هایی با وزن سنگین از موتورهای ساید استفاده کنید و در غیر این صورت موتورهای تیوبلار انتخاب مناسبی خواهند بود. انتخاب رنگ، جنس تیغه‌ها متناسب با فضای اطراف و نمای ساختمان شما می‌تواند زیبایی بصری خوبی ایجاد کند.

 • ما پیشنهاد می‌کنیم که برای انتخاب کرکره برقی مغازه خود حتما با کارشناسان و متخصصین خبره مشورت کنید و حتما نصب خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید تا نصب کرکره برقی بدون هیچ عیب و نقصی صورت گیرد.

 

کرکره برقی

 

استفاده از «کرکره برقی برای پارکینگ» چقدر از میزان اشغال شدن فضای پارکینگ جلوگیری می‌کند؟

درب های پارکینگ قدیمی، فضایی جهت باز و بسته کردن درب می‌طلبید تا دو طرف درب در کناره‌های دیوار باز شوند. چنین فضایی دیگر در کرکره برقی پارکینگ الزامی نیست، چرا که کرکره برقی روی کار به صورت بخشی از نمای ساختمان قرار می‌گیرد و حرکت آن به صورت عمودی به بالا و پایین است. در نتیجه شما از تمام فضای پارکینگ خود می‌توانید استفاده کنید، در ضمن استفاده راحت این سیستم را به عنوان درب پارکینگ نباید نادیده گرفت.

 

کرکره برقی

 

اگر کرکره برقی را شرکت اَرژن دُر نصب نکرده باشد، برای «تعمیر کرکره برقی» توسط متخصصین این شرکت و گرفتن خدمات، چگونه باید اقدام نماییم؟

اگر کرکره برقی شما توسط شرکت اَرژن‌دُر تولید و نصب شده است، تمامی خدمات جزو گارانتی شرکت و خدمات پس از فروش خواهد بود ولی اگر نصب پروژه کرکره برقی شما را سایر همکاران و شرکت ها انجام داده‌اند باید هزینه تعمیر کرکره برقی خود را پرداخت نمایید. تکنسین‌های مجرب نصب و تعمیر کرکره برقی شرکت اَرژن‌دُر همواره آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز هستند. تیم متخصص اَرژن‌دُر علاوه بر نصب بنا به خواسته مشتریان به تعمیر کرکره برقی پارکینگ و سرویس آن اقدام خواهند کرد. تنها کافی است با واحد پشتیبانی شرکت اَرژن‌دُر تماس حاصل نمایید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

 

کرکره برقی

 

آیا «کرکره برقی ضد سرقت» واقعیت دارد و تا چه حد به این گونه کرکره‌ها می‌توان اعتماد کرد؟

بله کاملا این نام برازنده این سیستم است چرا که امکان هر نفوذی را به فضای داخلی خواهد بست. در کرکره برقی ضد سرقت از تیغه‌های آلومینیومی و پلی کربنات استفاده می‌شود که در برابر ضربات و آسیب مقاوم است. این نوع کرکره در فروشگاه‌ها و انبارهایی با اجناس گران قیمت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

کرکره برقی
 

آیا کرکره برقی پلی کربنات نسبت به کرکره‌های آلومینیوم مقاومت بیشتری دارد؟

بله، کرکره برقی پلی کربنات نسبت بهکرکره‌های آلومینیومی مقاومت بیشتری دارند.
تیغه‌های پلی کربنات نسبت به کرکره آلومینیومی دارای مزایای بسیاری هستند از قبیل:

 • ضد اشعه فرابنفش، مقاوم در برابر اشتعال
 • ظاهر یکسان تیغه‌ها در دو طرف
 • استفاده از تیغه‌های آلومینیومی در نصب

این نوع کرکره برقی در کنار وزن کمی که دارد و فشار کمی که به موتور کرکره می‌آورد از مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار است.

 

کرکره برقی

 

در متن زیر با «انواع رنگ کرکره» آشنا می‌شوید.

با توجه به نمای ساختمان‌ها و کاربرد انواع کرکره برقی، رنگ بندی کرکره برقی باعث ایجاد هارمونی با نمای ساختمان خواهد شد و امروزه‌ طرح‌های زیبایی به بازار ارائه می‌شود. برای رنگ بندی کرکره برقی از رنگ الکترواستاتیک (پاشش تمام خودکار رنگ) و پخت کوره‌ای استفاده می‌شود.

امروزه با فناوری نوین در رنگ آمیزی دکورال و مجهز به دو سیستم خط دکورال فیلم و کاغذ، طرح‌های گوناگون مانند طرح چوب، طرح سنگ و طرح راش و... تولید می‌شوند ولی هنوز رنگ سفید از رنگ‌های پرطرفدار در طراحی کرکره برقی است.

رنگ‌های بکار رفته برای رنگ آمیزی کرکره برقی، آلودگی کمتری دارند و باعث می‌شود رنگ تیغه‌ها پایداری بیشتری داشته باشند. این رنگ‌ها از استحکام و دوام بالایی برخوردارند و در برابر تابش خورشید مقاومت بالایی دارند و در شرایط جوی مرطوب از خوردگی تیغه ها جلوگیری می‌کند.

 

کرکره برقی

 

اگر بخواهیم برای «کرکره برقی» از باتری استفاده کنیم چند بار کرکره برقی بدون برق بالا و پایین می‌رود؟

منظور از UPS همان باتری کرکره برقی است که در آن یک برد کرکره برقی و دو باتری کوچک قرار دارد که در صورت قطع برق، موتور به وسیله برق همین باتری کار می‌کند.

موتورهای کرکره برقی ساید به دو صورت AC و DC عرضه می‌شوند که مدل DC با باتری و برد ارائه شده و AC بدون باتری است. در موتورهای کرکره برقی توبلار هم باتری وجود ندارد و در صورت تمایل می‌توانید UPS را جداگانه خریداری کنید.

در صورتی که برای کرکره برقی خود از باتری استفاده می‌کنید سعی کنید که حتما در بازه‌های زمانی مشخص برق کرکره برقی را قطع کرده و از باتری خود استفاده کنید تا عمل شارژ و ری‌شارژ شدن باتری حتما طی بازه زمانی مشخص انجام شود چرا که در غیر این صورت عمر باتری کاهش یافته و بعد از چند ماه ناگزیر به تعویض آن خواهید بود. در مناطقی که قطعی برق زیاد است نیازی به انجام این تست نخواهد بود ولی در غیر این صورت باید حتما عمل شارژ و ری‌شارژ باتری خود را در بازه زمانی مشخص انجام دهید.

 • معمولا باتری در زمان قطعی برق حدود 4 الی 5 بار می‌تواند کرکره برقی شما را باز و بسته کند.

 

کرکره برقی

 

جهت ثبت سفارش «کرکره اتوماتیک» خود به شرکت اَرژن‌دُر از کجا شروع کنیم؟

بهتر است ابتدا با واحد فروش شرکت اَرژن دُر برای ثبت سفارش و زمان نصب کرکره اتوماتیک هماهنگ کنید. پس از انتخاب نوع کرکره برقی و تأیید نهایی، قرارداد نصب و ساخت کرکره برقی بین طرفین امضا خواهد شد و پروژه نصب کرکره برقی شما توسط تکنسین‌های حرفه‌ای اَرژن‌دُر تنها طی 24 ساعت تحویل داده خواهد شد.

 

کرکره برقی

"بر روی دکمه زیر کلیک کنید."

هزینه شاسی کشی  نحوه پرداخت قرارداد  ارتباط با واتساپ کارشناس

 

 

 

 

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟

بهروز 1 سال و 1 ماه قبل

عالی و آموزشی🙏🙏🙏👌

کارشناس ارژن در 1 سال و 1 ماه قبل

سپاس از شما.