کرکره برقی | اجرای انواع تیغه برای "کرکره برقی پارکینگ"

دسته بندی ها: محصولات

کرکره برقی

 

قیمت کرکره برقی

 قیمت کرکره برقی

متراژتیغه 8 سانتتیغه 8 سانت رنگیتیغه 10 سانتتیغه پلی کربنات
2-61.6491.8421.8422.559
7-101.5211.7061.7062.388
11-151.3331.5091.5092.158
16-201.3081.4801.4802.112
20 به بالا1.2641.4261.4262.025
 • قیمت ها بر حسب هزار تومان می باشد.
 • قیمت ها بر حسب مترمربع می باشد
 • تمامی هزینه ها به جز موتور محاسبه گردیده است.

 

 

 قیمت انواع موتور کرکره برقی

موتور ساید با باتری 300N

6.601.000 تومان

موتور ساید بدون باتری 300N

3.270.000 تومان

موتور تیوبلار 140N

3.114.000 تومان

 

کرکره برقی

کرکره برقی، چه برتری نسبت به درب های سنتی و دستی قدیمی دارد؟! بهتر است بگوییم که این دستگاه علاوه براین که همان امنیت درب های دستی قدیمی را برایتان فراهم می‌کند، قابلیت استفاده راحت تر و البته امنیت بیشتری را برای محل کار یا زندگی شما مهیا می‌سازد. شما از کرکره برقی می‌توانید در درب ورودی و حتی پنجره‌ها استفاده کنید. حتما در بانک ها و فروشگاه‌ها به خوبی نحوه استفاده از این نوع کرکره‌ها را دیده‌اید. در این حالت نحوه مدیریت باز و بسته بودن درب ها و پنجره‌ها به هر صورتی که بخواهید در اختیارتان خواهد بود و تنها با فشردن یک دکمه توسط ریموت کنترل می‌توانید این کار را انجام دهید.

کرکره برقی

اجرای کرکره برقی با «انواع موتور کرکره برقی»

بهتر است قبل از اجرای کرکره برقی با «انواع موتور کرکره برقی» آشنا شویم سپس در مورد « قیمت موتور کرکره برقی » تصمیم گیری کنیم. آشنایی با انوع موتور کرکره برقی به شما کمک می‌کند تا کرکره مناسب برای مکان خود را انتخاب کنید.

موتور کرکره برقی در سه دسته ارائه می‌شود:

 1. تیوبلار یا استوانه‌ای
 2. سانترال
 3. ساید

موتور تیوبلار کرکره برقی: موتور توبلار و یا موتور تیوبلار کرکره برقی به دلیل اشغال فضای کم در هنگام نصب برای مکان های کوچک انتخاب مناسبتری است و نسبت به دیگر انواع موتورها، قیمت پایینتری دارد که به نظر مصرف کنندگان انتخاب مناسبی است. اما نکته مهم:

 • موتور تیوبلار سیستم ups ندارد و در مواقع قطع جریان برق، باید از خلاص کن استفاده شود.
 • در صورتی که جعبه دنده یا گیربکس موتور دچار مشکل شود کل کرکره سقوط خواهد کرد و برای تعمیر موتور باید کل کرکره را پایین بیاورید تا بتوانید به موتور دسترسی پیدا کنید.
 • هنگام استفاده از موتور تیوبلار محدودیت در تردد و وزن تیغه‌ها دارید. در نتیجه این نوع موتور بیشتر برای مصارف خانگی و مکان هایی که کم رفت و آمد هستند مناسبند.
 • موتور تیوبلار کرکره برقی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و از پرکاربردترین نوع کرکره برقی است.
 • کرکره برقی با موتور تیوبلار برای مکان هایی با دهانه کوچک و مصارف خانگی بسیار مناسب است.
 • این موتورها در اندازه‌های 140n/m و 320n/m (بر واحد نیوتن متر) ارائه می‌شود و جهت کرکره‌های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند در مصارف خانگی عرض قطر موتور تیوبلار کرکره برقی 59 میلی متر و قطر شفت آن 80 میلی متر است و در مصارف صنعتی این اندازه به ترتیب به 2 و 110 میلی متر خواهد رسید.

کرکره برقی

موتور سانترال کرکره برقی: این نوع موتور کرکره برقی در مرکز شفت قرار می‌گیرد و کرکره‌ها در این حالت سرعت بالایی دارند. چون شفت کرکره برقی باید فنربندی شود در نتیجه هزینه‌های نصب افزایش خواهد یافت. موتور سانترال کرکره برقی بیشتر روی کرکره‌های دستی قدیمی و به نیت اتومات کردنشان نصب می‌شوند.

 • موتور کرکره برقی سانترال دارای سیستم خلاص کن در زمان قطع برق است.
 • اگر موتور دچار مشکل شود کل شفت باید باز شود تا بتوان موتور را تعمیر کرد. در این حالت هزینه نصب و نگهداری و تعمیر بالا خواهد بود.
 • هرگونه اشتباهی در نصب باعث خط افتادن به تیغه‌های کرکره خواهد شد.

موتور کرکره برقی ساید: موتور کرکره برقی ساید به دلیل امکان تردد بالا و تحمل وزن بالای تیغه‌ها برای مصارف صنعتی و فروشگاهی انتخاب مناسبی است. این موتورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با سقوط احتمالی کرکره، مانع از افتادن آن می‌شوند.

 • موتور ساید برای کرکره برقی پلی کربنات و غضروف دار بسیار مناسب است. 
 • موتور ساید کرکره برقی در دو نوع ups دار و معمولی ارائه می‌شوند.
 • در موتور ساید کرکره برقی در صورت بروز هر مشکلی نیاز به پایین آوردن کل کرکره نخواهد بود و به راحتی موتور از بیرون قابل تعویض و تعمیر است.

کرکره برقی

انواع «تیغه کرکره برقی» کدام است و چه مشخصاتی دارد؟

وقتی می‌خواهید از کرکره برقی به عنوان بخشی از نمای ساختمان خود استفاده کنید بهتر است به هارمونی که با نمای ساختمان ایجاد می‌کند توجه کنید. از آنجایی که تیغه های کرکره برقی در انواع مختلفی ارائه می‌شود، چه خوب است که هنگام نصب کرکره برقی خود به جنس، ابعاد و وزن کلی تیغه‌ها و نیرو و توانی که موتور سیستم شما دارد توجه کنید تا ترکیب آنها در کنار هم بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد.

تیغه های کرکره برقی

 1. آلومینیوم یا اکسترود
 2. تیغه فوم دار گالوانیزه
 3. تیغه شفاف (پلی کربنات)
 4. تیغه پانچ دار (سوراخ دار)
 5. تیغه فوم دار
 6. تیغه رول گیتر ارائه می‌شود.

تیغه کرکره برقی اکسترود یا آلومینیوم: این نوع تیغه استقامت بالایی دارد و نیاز به روغن کاری ندارد. تیغه کرکره برقی آلومینیوم بیشتر در سه سایز 60، 80 و 100 تولید می‌شود. هر کدام از این سایزها در مکان های مختلف قابل استفاده‌اند، از جمله: کرکره پارکینگ، کرکره مغازه، کرکره فروشگاه‌های عریض و کرکره کارخانجات صنعتی.

کرکره برقی

تیغه فوم دار گالوانیزه کرکره برقی: این نوع تیغه علاوه بر این که عایق مناسبی است، کاملا بی صدا عمل می‌کند. در این حالت چون از ورقه ای 0.7 در تولید تیغه استفاده می‌شود و امکان استفاده از ورقه ای قوی و سنگین نیست در نتیجه مقاومت آن در ابعاد بزرگ و در برابر ضربه و فشار کاهش می‌یابد.

کرکره برقی

تیغه شفاف (پلی کربنات) کرکره برقی: این نوع تیغه کرکره برقی ضد حرارت، ضد اشتعال و خط و خش و ضربه است. این نوع تیغه به شفافی شیشه و مقاومتر از فولاد است و شما می‌توانید از آن به عنوان کرکره پنجره، پارکینگ، فروشگاه و کارخانجات استفاده کنید.

کرکره برقی

تیغه پانچ دار (سوراخ دار) کرکره برقی: همان طور که از نام این تیغه برداشت می‌شود تیغه پانچ دار دارای سوراخ در سطح خود است و برای پارکینگ، فروشگاه و درب های پاساژها مورد استفاده قرار می‌گیرد در این حالت زیبایی بیشتر از مقاومت مطرح است.

کرکره برقی

تیغه فوم دار کرکره برقی: تیغه‌های فوم دار در مقایسه با تیغه‌های آلومینیومی ارزانتر هستند و در برابر حرارت، گرد و غبار و فرسایش مقاوم هستند. این نوع تیغه‌ها کارکرد بدون سرو صدایی دارند و در برابر ضربه مقاوم هستند. کرکره برقی با تیغه فومدار به دلیل وجود فوم پلی اورتان در داخلش، برای دربهای پارکینگ و فروشگاه مناسب است.

کرکره برقی

تیغه رول گیتر کرکره برقی: این نوع تیغه کرکره برقی از امن ترین نوع تیغه‌هاست. تیغه رول گیتر علاوه بر ظاهر زیبا و ظریف خود، با بکارگیری مفتول های فولادی با روکش آلومینیومی امنیت را چندین برابر افزایش خواهد داد.

 • تیغه‌های این نوع کرکره برقی قابل برش زدن نیستند.

طراحی قرقره‌های آن به نحوی است که از دو طرف داخل ریل قفل شده و با وارد کردن ضربه‌های شدید درب از داخل ریل خارج نخواهد شد.

کرکره برقی

جهت جلوگیری از دزدی در ساختمان چرا از «کرکره برقی پنجره» استفاده نماییم و آیا «حفاظ کرکره برقی» امنیت خوبی دارد؟

می‌توان گفت که با نصب کرکره برقی پنجره دیگر ترس ورود دزدان از پنجره با شکستن شیشه به ذهنتان رسوخ نخواهد کرد. هر چند که شیشه سکوریت های شرکت اَرژن دُر از امنیت بالایی برخوردار هستند ولی ذهنیت صاحبان ملک از امنیت، با نصب کرکره برقی پنجره کاملا محقق خواهد شد. کرکره برقی ضمن جلوگیری از هدر رفتن انرژی و نفوذ گرد و غبار، زیبایی و امنیت ساختمان را چندین برابر می‌کند. طبیعتاً حفاظ کرکره برقی امنیت محل نصب را چندین برابر می‌کند. در این حالت درب ها به راحتی قابل باز شدن نیستند و شما حتی در درب های ورودی واحد آپارتمان خود از این نوع حفاظ می‌توانید استفاده کنید ولی برای نصب حفاظ کرکره برقی در زمان ساخت بنا زیرساخت های آن در ساختمان تعبیه خواهد شد تا برای هر واحد قابل نصب و راه اندازی باشد.

کرکره برقی

عوامل مهم در تعیین «قیمت کرکره برقی» را ملاحظه کنید و با استفاده از جدول زیر «قیمت کرکره اتوماتیک» خود را بدست آورید.

امروزه کرکره برقی در همه جا به چشم می‌خورد ولی نصب یک کرکره برقی خوب که سالها آسایش شما را تضمین کند بسیار مهم است. عوامل زیادی  بر روی قیمت کرکره برقی تأثیرگذار هستند، عواملی چون نوع تیغه انتخابی، مدل موتور کرکره، تجهیزات جانبی نصب شده، ابعاد دهنه و طول تیغه‌ها، رنگ آمیزی و هزینه اجرت نصب از جمله برخی از این گزینه‌ها هستند.
در جدول زیر شما می‌توانید قیمت کرکره برقی را با احتساب تیغه، نصب، اتصالات، آهنکشی و متعلقات و موتور مشاهده کنید.
جدول

کرکره برقی

چه نوع محصولی برای «کرکره برقی مغازه» مناسب است؟

کرکره برقی مغازه به صورت عمودی باز و بسته می‌شود. کرکره برقی مغازه در واقع همان کرکره برقی پارکینگ و سایر اماکن فروشگاهی است که با این نام در بین عموم شناخته می‌شود. این نوع کرکره ضمن افزایش ایمنی برای مغازه شما، کاربرد راحتی دارد و برعکس کرکره های دستی قدیمی که ظاهر جذابی نداشتند، باعث جلوه بیشتر مغازه شما خواهد شد و این امکان را برایتان مهیا می‌سازد تا لوگو و طرح مدنظر خود را بر روی کرکره برقی خود چاپ کنید. شما حتی در صورت استفاده از کرکره برقی مغازه دیگر نیازی به نصب دربهای شیشه‌ای و ویترین های شیشه‌ای نخواهید داشت و همین امر تا حدودی از هزینه‌های شما خواهد کاست و دیگر خبری از سرو صدای ناشی از باز و بسته کردن کرکره های قدیمی نخواهد بود. 
حال باید بدانیم که برای مغازه خود چه نوع کرکره‌ای استفاده کنیم! بهتر است ابتدا مکان مناسبی برای قراردادن موتور و صفحه پیلت کرکره برقی مغازه درنظر بگیرید. در مغازه‌های پر رفت و آمد و تیغه‌هایی با وزن سنگین از موتورهای ساید استفاده کنید و در غیر این صورت موتورهای تیوبلار انتخاب مناسبی خواهند بود. انتخاب رنگ، جنس تیغه‌ها متناسب با فضای اطراف و نمای شما می‌تواند زیبایی بصری خوبی ایجاد کند.

 • ما پیشنهاد می‌کنیم که برای انتخاب کرکره برقی مغازه خود حتما با کارشناسان و متخصصین خبره مشورت کنید و حتما نصب خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید تا نصب کرکره برقی بدون هیچ عیب و نقصی صورت گیرد.

کرکره برقی

استفاده از «کرکره برقی پارکینگ» چقدر از میزان پِرت شدن فضای پارکینگ جلوگیری می‌کند و آیا این محصول را پیشنهاد می‌کنید؟

درب های پارکینگ قدیمی، فضایی جهت باز و بسته کردن درب می‌طلبید تا دو طرف درب در کناره‌های دیوار باز شوند. چنین فضایی دیگر در کرکره برقی پارکینگ الزامی نیست، چرا که کرکره برقی روی کار به صورت بخشی از نمای ساختمان قرار می‌گیرد و حرکت آن به صورت عمودی به بالا و پایین است. در نتیجه شما از تمام فضای پارکینگ خود می‌توانید استفاده کنید، در ضمن استفاده راحت این سیستم را به عنوان درب پارکینگ نباید نادیده گرفت.

کرکره برقی

اگر کرکره برقی را شرکت اَرژن دُر نصب نکرده باشد، برای «تعمیر کرکره برقی» توسط متخصصین شرکت ارژن و گرفتن خدمات، چگونه باید اقدام نماییم؟

اگر کرکره برقی شما توسط شرکت اَرژن دُر تولید و نصب شده است، تمامی خدمات جزو گارانتی شرکت و خدمات پس از فروش خواهد بود ولی اگر نصب پروژه کرکره برقی شما را سایر همکاران و شرکت ها انجام داده‌اند باید هزینه تعمیر کرکره برقی خود را پرداخت نمایید. تکنسین های مجرب نصب و تعمیر کرکره برقی شرکت اَرژن دُر همواره آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز هستند. تیم متخصص اَرژن دُر علاوه بر نصب بنا برخواسته مشتریان به تعمیر کرکره برقی پارکینگ و سرویس کرکره برقی اقدام خواهند کرد. تنها کافی است با واحد پشتیبانی شرکت اَرژن دُر تماس حاصل نمایید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

کرکره برقی

جهت «نصب کرکره برقی» باید چه زمانی را جهت «ساخت کرکره برقی» در نظر بگیریم؟

کرکره های برقی انوع مختلفی دارد. بهتر است در هنگام انتخاب کرکره برقی و با توجه به کاربردی که مدنظر دارید در نظر بگیرید که برخی کرکره‌ها باید در هنگام ساخت بنا پیش ساخت های آن آماده شود همچون حفاظ کرکره برقی. ولی شعار ما در شرکت ارژن تحویل کرکره برقی شما در 24 ساعت است. از زمانی که شما سفارشتان را ثبت کردید و نوع و ابعاد کرکره برقی شما مشخص شد، در کوتاهترین زمان کار نصب کرکره برقی پروژه شما به انجام خواهد رسید.
شرکت اَرژن دُر، در ساخت کرکره برقی اصول ایمنی  را طبق ضوابط شهرداری با استفاده از قطعات استاندارد رعایت نموده است. نصب و ساخت کرکره برقی خود را همیشه به افراد متخصص واگذار نمایید . بعد از مرحله ساخت کرکره برقی نوبت به نصب کرکره هوشمند می رسد که آن هم از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

کرکره برقی

آیا «کرکره برقی ضد سرقت» واقعیت دارد و تا چه حد به این گونه کرکره‌ها می‌توان اعتماد کرد؟

بله کاملا این نام برازنده این سیستم است چرا که امکان هر نفوذی را به فضای داخلی خواهد بست. در کرکره برقی ضد سرقت از تیغه‌های فولادی استفاده می‌شود که در برابر ضربات و آسیب مقاوم است. این نوع کرکره در فروشگاه‌ها و انبارهایی با اجناس گران قیمت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این حالت وقتی کرکره برقی ضد سرقت خود را با استفاده از ریموت کنترل می‌بندید، یک جا قفلی در چپ و راست تیغه انتهایی تعبیه شده که پس از انداختن قفل در آن، دیگر کرکره بالا و پایین نخواهد رفت حتی با ریموت کنترل. چون در این حالت جریان برق کرکره قطع می‌شود و تنها زمانی می‌توانید از ریموت کنترل استفاده کنید که ابتدا قفل را از جا قفلی باز کنید و سپس کرکره برقی ضد سرقت خود را باز نمایید. این حد از امنیت، ضامن اعتمادی است که به کرکره برقی ضد سرقت می‌کنید.

کرکره برقی
 

آیا «کرکره برقی شیشه‌ای» یا همان «کرکره برقی پلی کربنات» نسبت به کرکره‌های آلومینیوم مقاومت بیشتری دارد؟

کرکره برقی شیشه‌ای یا کرکره برقی پلی کربنات نسبت بهکرکره‌های آلومینیومی مقاومت بیشتری دارند.
تیغه‌های پلی کربنات نسبت به نوع کرکره آلومینیومی دارای مزایای بسیاری هستند از قبیل:

 • ضد اشعه فرابنفش، مقاوم در برابر اشتعال
 • ظاهر یکسان تیغه‌ها در دو طرف
 • استفاده از تیغه‌های آلومینیومی در نصب
 • تنوع رنگی قطعات و لوله‌های فولادی با رنگ الکترواستاتیک
 • استفاده از لوله‌های فولادی استیل یا آلومینیوم، قابلیت حک لوگو توسط لیزر.

این نوع کرکره برقی در کنار وزن کمی که دارد و فشار کمی که به موتور کرکره می‌آورد از مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار است.

کرکره برقی

در متن زیر با «انواع رنگ کرکره» آشنا شوید.

با توجه به نمای ساختمان ها و کاربرد انواع کرکره برقی، رنگ بندی کرکره برقی باعث ایجاد هارمونی با نمای ساختمان خواهد شد و امروزه‌ طرح های زیبایی به بازار ارائه می‌شود. برای رنگ بندی کرکره برقی از رنگ پودری به صورت رنگ الکترواستاتیک (پاشش تمام خودکار رنگ) و پخت کوره‌ای استفاده می‌شود.

امروزه با فناوری نوین در رنگ آمیزی دکورال و مجهز به دو سیستم خط دکورال فیلم و کاغذ، طرح های گوناگون مانند طرح چوب، طرح سنگ و طرح راش و... تولید می‌شوند ولی هنوز رنگ سفید از رنگ های پرطرفدار در طراحی کرکره برقی است.

رنگ های بکار رفته برای رنگ آمیزی کرکره برقی، آلودگی کمتری دارند و باعث می‌شود رنگ تیغه‌ها پایداری بیشتری داشته باشند. این رنگ ها از استحکام و دوام بالایی برخوردارند و در برابر تابش خورشید مقاومت بالایی دارند و در شرایط جوی مرطوب از خوردگی تیغه ها جلوگیری می‌کند.

کرکره برقی

اگر بخواهیم برای «کرکره برقی مقاوم» از باتری استفاده کنیم چند بار کرکره برقی بدون برق بالا و پایین می‌رود؟

منظور از باتری کرکره برقی همان UPS است که در آن یک برد کرکره برقی و دو باتری کوچک قرار دارد که در صورت قطع برق، موتور به وسیله برق همین باتری کار می‌کند.

موتورهای کرکره برقی ساید به دو صورت AC و DC عرضه می‌شوند که مدل DC با باتری و برد ارائه شده و AC بدون باتری است. در موتورهای کرکره برقی توبلار هم باتری وجود ندارد و در صورت تمایل می‌توانید UPS را جداگانه خریداری کنید.

در صورتی که برای کرکره برقی خود از باتری استفاده می‌کنید سعی کنید که حتما در بازه‌های زمانی مشخص برق کرکره برقی را قطع کرده و از باتری خود استفاده کنید تا عمل شارژ و ری‌شارژ شدن باتری حتما طی بازه زمانی مشخص انجام شود چرا که در غیر این صورت عمر باتری کاهش یافته و بعد از چند ماه ناگزیر به تعویض آن خواهید بود. در مناطقی که قطعی برق زیاد است نیازی به انجام این تست نخواهد بود ولی در غیر این صورت باید حتما عمل شارژ و ریشارژ باتری خود را در بازه زمانی مشخص انجام دهید.

 • معمولا باتری در زمان قطعی برق حدود 4 الی 5 بار می‌تواند کرکره برقی شما را باز و بسته کند.

کرکره برقی

جهت ثبت سفارش «کرکره اتوماتیک برقی» خود به شرکت اَرژن دُر از کجا شروع کنیم؟

بهتر است ابتدا با واحد فروش از شرکت اَرژن دُر برای ثبت سفارش و زمان نصب از کرکره اتوماتیک هماهنگ کنید. پس از انتخاب نوع کرکره برقی و تأیید نهایی، قرارداد نصب و ساخت کرکره برقی بین طرفین امضا خواهد شد و پروژه نصب کرکره برقی شما توسط تکنسین های حرفه‌ای اَرژن دُر تنها طی 24 ساعت تحویل داده خواهد شد.

کرکره برقی

"بر روی دکمه زیر کلیک کنید."

هزینه شاسی کشی  نحوه پرداخت قرارداد  ارتباط با واتساپ کارشناس

 

 

 

 

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟

بهروز 5 ماه و 4 هفته قبل

عالی و آموزشی🙏🙏🙏👌

کارشناس ارژن در 5 ماه و 1 هفته قبل

سپاس از شما.