شیشه مغازه | اجرا و نصب انواع شیشه فروشگاهی

دسته بندی ها: محصولات

شیشه مغازه

 

در معماری امروزی استفاده از شیشه در ساختمان ها, مغازه ها, فروشگاه ها و… امری متداول است. دلیل استفاده از شیشه در مغازه و فروشگاه ها برای دید بهتر مشتری به اجناس داخل مغازه و… است. در گذشته از شیشه های خام برای مغازه ها استفاده می شد که کیفیت بسیار کمی داشت، ولی بسیار مورد استقبال کاربران قرار می‌گرفت. اگر از مغازه داران بپرسید می‌گویند شیشه مغازه یکی از فاکتورهای بسیار موثر در افزایش فروش می باشد. با پیشرفت تکنولوژی از شیشه سکوریت و شیشه لمینت در بین مغازه داران و فروشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است.

 

در این صفحه از درب شیشه ای مغازه با موارد زیر آشنا شوید:

 

ارتباط با واتساپ فروش

 

قیمت شیشه فروشگاه

 قیمت شیشه فروشگاه

مساحتقیمت بر حسب مترمربع
2-52.033.000
5-101.949.000
10-201.868.000
20 به بالا1.792.000

  * قیمت ها بر حسب تومان می باشد.
  * شیشه ها از نوع فلوت درجه یک با ضخامت 10 میل می باشد.
  * به جز یراق آلات درب، تمامی موارد محاسبه شده است.
  * هزینه شاسی کشی جداگانه محاسبه می گردد.

 

 

* بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.*   


| انواع درب شیشه فروشگاهی 


نحوه پرداخت قرارداد سفارش

 

شیشه مغازه

چه نوع شیشه ای برای مغازه استفاده می‌شود؟ شیشه‌هایی که برای مغازه ها به کار گرفته می‌شود بسته به نیاز مشتری, محل نصب و… نوع شیشه انتخاب می‌شود. در این بین نوع و تعداد بازشو ها نیز اهمیت دارد. 

شیشه سکوریت مغازه:

یکی از بهترین انواع شیشه ها شیشه سکوریت است، که بیشترین کاربرد را در مغازه ها دارد. این شیشه در ابعاد, رنگ و ضخامت گوناگون تولید می شود. شیشه سکوریت به دلیل فرایند تولید خود, از امنیت بالاتری برخوردار است. این شیشه ها تا چهار برابر مقاومت حرارتی و فیزیکی بالاتری نسبت به شیشه خام دارند و در برابر ضربه های ناگهانی و یا سرما و گرما مقاومت خوبی دارند.

شیشه مغازه

شیشه لمینت مغازه:

یکی دیگر از شیشه هایی که برای استفاده در مغازه طرفداران زیادی دارد شیشه لمینت است. این نوع شیشه نیز به مراتب از ایمنی بالاتری برخوردار است. شیشه لمینت از روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه که توسط یک لایه میانی (PVB) بهم متصل شده اند, تولید می شود. شیشه لمینت دارای مقاومت و عموما ضخامت بیشتری از شیشه سکوریت می باشند و در ساخت شیشه ضد گلوله نیز کاربرد دارند. از شیشه لمینت می‌توان در محل هایی که به افزایش امنیت نیاز دارند استفاده کرد. از جمله مکان ها و مغازه هایی که از شیشه لمینت بیشتر استفاده می‌شود می‌توان به این اسامی اشاره کرد: شیشه صرافی, طلافروشی, بانک، شیشه ضد گلوله

 

انواع درب شیشه مغازه


1. شیشه مغازه با درب لولایی:

درب لولایی به شیشه هایی که برای بازشو از درب هایی که بر روی لولا می چرخد گفته می‌شود. البته درب های لولایی مناسب محل هایی است که فضای کافی برای چرخش ۹۰ درجه درب را دارند. این گونه از درب ها اغلب به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۹۰*۲۲۰ و دولنگه ۲۴۰*۲۰۰ با استوپ ساخته می‌شود. درب های لولایی به صورت بدون فریم یا فریم دار قابل نصب هستند.

شیشه مغازه

2. شیشه مغازه با درب کشویی:

این مدل از درب برای مغازه ها و فروشگاه های کوچک مناسب است. زیرا این سبک از شیشه ها نسبت به نوع قبلی جای کمتری را اشغال می نمایند. درب کشویی دارای سیستم پیچیده تری نیز هست که شامل یک ریل به صورت افقی و قرقره هایی که داخل آن جاسازی می شود است و قابلیت اجرا به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۹۰*۲۲۰ و دولنگه ۲۴۰*۲۲۰ می باشد. درب لولایی نیز به صورت بدون فریم یا فریم لس و فریم دار یا طرح اتوماتیکی قابل اجراست.
 

3. شیشه مغازه ثابت بدون بازشو:

از این نوع شیشه ثابت ها معمولا برای ویترین مغازه استفاده می‌شود. در شیشه های ویترین عموما از شیشه سوپرکلیر که شفافیت و زیبایی بالاتری برخوردار هستند, استفاده می شود. همان‌طور که از نام این سبک و مدل مشخص می باشد متناسب با فضاهایی است که بازشو ندارند و یا بازشو آن ها به صورت چوبی، فلزی و یا آهنی بوده و از قبل تهیه و نصب شده است و تنها زمانی باز و بسته می شود که بخواهند چیدمان ویترین مغازه را عوض کنند. 

 

قیمت شیشه سکوریت مغازه

یکی از مهمترین دغدغه های یک مشتری دکوراسیون مغازه و قیمت شیشه مغازه می باشد. بی شک هر چه بیشتر هزینه شود کیفیت بالاتر می رود.

امروزه همان گونه که اشاره شده شیشه مغازه در تنوع مختلفی در بازار موجود می باشد. هر کدام از شیشه ها دارای ویژگی های مختلفی هستند که این ویژگی ها می تواند در قیمت آنها نیز تاثیرگذار باشد. در کنار نوع شیشه ابعاد شیشه نیز بسیار مهم است، چرا که مشخص می کند چه میزان به شیشه نیاز دارید و چه نوع شیشه ای می تواند برای شما مناسب باشد.

شیشه مغازه

یراق شیشه مغازه و فروشگاه نیز دارای قیمت های مختلفی می باشد که شما می توانید انواع مختلفی از این یراق را در بازار مشاده نمایید. هر کدام از این یراق ها دارای قیمت های مختلفی هستند. یراق شیشه مغازه در دو نوع داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد که نمونه های خارجی به دلیل مسائلی از قبیل هزینه واردات دارای قیمت بالاتری می باشد، لازم است بدانید امروزه یراق ایرانی به درجه ای از کیفیت رسیده است که می تواند با نمونه های خارجی در بعدهای مختلفی رقابت کند.

 

تعمیر و رگلاژ درب شیشه ای مغازه

اگر درب های شیشه ای به سختی باز و بسته شوند ممکن است ایراد از لولا و یا استوپ باشد. این مشکل با یک روغن کاری ساده قابل برطرف شدن است. در موارد دیگر که مشکل جدی تر است نمی توان مشکل را اینقدر ساده برطرف نمود و حتما با استفاده از تکنسین حرفه ای، درب و یراق آلات آچارکشی خواهند شد. اگر شیشه های سکوریت مورد استفاده در درب های شیشه ای دارای فریم باشند و فریم آن ها دچار شکستگی شود باید آن را تعویض کرد. رگلاژ به موقع درب های شیشه ای می تواند عمر محصول را تا مدت زیادی افزایش دهد.

در رگلاژ درب های شیشه ای قطعه معیوب و یا آسیب دیده تعویض و یا تعمیر خواهد شد. از نکات مهم قبل از رگلاژ کردن درب های شیشه ای هزینه ای است که مشتری بابت تعویض و یا تعمیر آن باید بپردازند.

شیشه مغازه

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟