درب اتوماتیک شیشه ای

دسته بندی ها: محصولات

درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

ارتباط با واتساپ فروش

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 

 قیمت انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای

مساحت (مترمربع)رنگ پودریرنگ آنادایز
2.884.000
2-42.317.000
4-102.126.0002.702.000
10-201.968.0002.497.000
20 به بالا1.885.0002.389.000

   * قیمت ها بر حسب تومان می باشد.
   * تمامی هزینه ها به جز شاسی کشی و پکیج محاسبه گردیده است.

 

* بر روی لینک های زیر کلیک کنید.*   


| انواع پکیج درب اتوماتیک شیشه ای 


نحوه پرداخت قرارداد سفارش

 

پس از این که تکنسین های شرکت اَرژن دُر، در محل حضور یافتند؛ بعد از اندازه‌گیری ابعاد دهنه، بسته به موارد زیر قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای را تخمین می‌زنند:

 • نوع درب  اتوماتیک شیشه‌ای و برند اپراتور آن یکی از عوامل تأثیرگذار روی قیمت پروژه شما خواهد بود.
 • نوع فریم، پهنای دهنه، ابعاد، میزان متراژ شیشه کاربردی، شیشه‌هایی با طرحهای خاص یا منحنی بودن درب ورودی دیگر موارد تعیین کننده قیمت است.
 • بهتر است آگاه باشید که اگر ابعاد دهنه از اندازه استاندارد بیشتر باشد، نوع موتور و قدرت کاربردی تغییر خواهد کرد که همین امر روی قیمت نهایی تأثیر خواهد داشت.

برای اینکه اطلاعات دقیق‌تری دربارهقیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای کسب کنید می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت اَرژن دُر تماس حاصل نمایید. ما همواره آماده پاسخگویی به تمامی پرسشهای شما خواهیم بود.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

برای هر کدام از ما پیش آمده که پس از یک خرید طاقت فرسا با دستانی پر از فروشگاه یا مرکز خریدی بیرون آمده‌ایم. حال فرض کنید که دستانتان پر از لوازمی است که خریده‌اید و باید با همان دست پر در خروجی را باز کنید؛ به نظر سخت ترین کاری است که با آن خستگی باید انجام دهید. چقدر حس خوشایندی است وقتی با یک درب اتوماتیک شیشه‌ای روبرو می‌شوید که خود باز و بسته می‌شود.

امروزه کمتر از درهای سنتی قدیمی در مراکز خرید و فروشگاهی استفاده می‌شود و درهای اتوماتیک شیشه‌ای به خوبی این کمبود را در زندگی روزمره ما برطرف کرده‌اند. اگر شما محل کار پر رفت و آمدی دارید ما به شما درب اتوماتیک شیشه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم؛ چون ضمن جلب رضایت مشتریان خود، از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنید چرا که دیگر درهای ورودی در فصول گرم و سرد بی جهت باز نخواهند بود و از طرفی نور طبیعی در طول روز فضای شما را در بر خواهد گرفت و عابرین هم دید بهتری به داخل فروشگاه و محل کسب و کار شما خواهند داشت.

درب اتوماتیک

 

هزینه شاسی کشی

هزینه شاسی کشی

نوع شاسی کشی قیمت (متر به طول)
 آهن280.000
 آلومینیوم320.000
 آهن با روکش استیل590.000
 • قیمت ها بر حسب هزار تومان می باشد.
 • هزینه با احتساب شاسی، حمل و نصب محاسبه گردیده است.
 • هزینه بر احتساب هر متر طول محاسبه گردیده است.

 

اجزای تشکیل دهنده «درب اتوماتیک شیشه‌ای» چیست و هر کدام چه وظیفه‌ای دارند؟

درب های اتوماتیک طراحی شده‌اند تا باعث افزایش راحتی، آسایش و امنیت مصرف کنندگان شود. این درها در اماکن عمومی و خصوصی بکار گرفته می‌شوند و تقریبا عضو جدا نشدنی از زندگی امروز هستند. درب اتوماتیک به عنوان درب حیاط، ورودی آپارتمان ها، مراکز خرید و فروشگاهی در همه جا به چشم می‌خورند. شما با نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای تنها با فشار دادن یک ریموت کنترل از فاصله معین می‌توانید درب ورودی را باز کنید و یا سنسورهای حرکتی بکار ببرید که هنگام عبور و مرور به صورت خودکار درب ورودی باز و بسته شوند.

درب اتوماتیک شیشه‌ای در انواع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 1. درب اتوماتیک  کشویی
 2. درب اتوماتیک تلسکوپی
 3. درب اتوماتیک شیشه‌ای منحنی یا قوسی
 4. درب اتوماتیک تاشو
 5. درب اتوماتیک شیشه‌ای دوار

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک همانطور که از نامش پیداست به صورت خودکار عمل می‌کند که با سیستمی از مکانیسم های مختلف طراحی می‌شوند و از نوع الکترومکانیکی هستند. قسمت های اصلی این درب اتوماتیک عبارتند از موتور الکتریکی، گیربکس، برد الکترونیکی، سنسورهای مادون قرمز، ریموت کنترل و کلیدهای کنترل دستی، چرخ دنده و البته شیشه که جزء جدانشدنی درب های اتوماتیک شیشه‌ای است.

 • موتور الکتریکی: معمولا برای درب اتوماتیک  از موتورهای تکفاز استفاده می‌شود. موتورها قابلیت تغییر جهت دادن را دارا هستند در حالت تکفار دو سیم پیچ مشابه وجود دارد که تنها می‌توان با سری کردن آنها با یک خازن جهت حرکت موتور را به صورت چپگرد و راستگرد جا به جا کرد. بیشتر مواقع 4 سیم از موتور خارج می‌شود که یک سیم به زمین، دو سیم به خازن وصل شده و آخری بصورت مشترک استفاده می‌شود. تمامی سیمها در انتها به ترمینال های مدار الکترونیکی وصل می‌شوند. تنها در درب اتوماتیک دو لنگه از دو موتور استفاده می‌شود و در باقی حالت ها از یک موتور استفاده می‌شود.

درب اتوماتیک

 • گیربکس یا جعبه دنده: گیربکس برای کمک به موتور در درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیردوقتی نیاز به انتقال نیرو افزایش یابد این امر توسط این بخش صورت می‌گیرد. در دربهای اتوماتیک شیشه‌ای تک لنگه و دو لنگه جعبه دنده از پیچ حلزونی و مهره متصل به آن تشکیل شده است که با حرکت مهره و چرخش پیچ درب کار می‌کند. در صورت لزوم می‌توانید دربها را دستی کنترل کنید که لازمه آن خلاص کردن محور گیربکس است.

درب اتوماتیک

 • برد الکترونیکی: این قطعه برای کنترل و تنظیم زمان باز و بسته شدن آن بکار می‌رود. محل قرارگیری این قطعه در سیستم های مختلف متفاوت است. در درب های اتوماتیک لولایی برد الکترونیکی در یک تابلو در کنار درب و در دربهای ریلی روی دستگاه نصب می‌شود.

درب اتوماتیک

 • سنسورهای مادون قرمز: این سنسورها به چشمی معروف هستند که داری دو حالت فرستنده و گیرنده هستند. سنسورهای این درب ها یا به صورت مادون قرمز پسیو هستند یا مایکرویو. هنگامی که فردی عبور می‌کند توسط سنسورها دستور به برد الکترونیکی سیگنال ارسال می‌شود و درب باز و بسته می‌شود.

 

 • کلیدهای کنترل دستی: این کلیدها در مواقع اضطراری برای باز و بسته کردن در به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرند که باید در مکانی امن و در دسترس قرار بگیرند.

درب اتوماتیک

 • ریموت کنترل: برای کنترل درب اتوماتیک از راه دور از ریموت کنترل استفاده می‌شود. ریموت کنترل یک فرستنده رادیویی کوچک است که دارای دو کلید برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک است.

درب اتوماتیک

 

امنیت «درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای» به چه صورت است؟

دربهای ورودی سنتی که بایستی با دستگیره باز شوند را بارها دیده‌ایم. این درب ها امروزه در مراکز تجاری و فروشگاهی کمتر به چشم می‌خورند. به منظور سهولت در استفاده مشتریان امروزه بیشتر از دربهای اتوماتیک شیشه‌ای و نیمه اتوماتیک که با فشار دست یا زدن دکمه باز می‌شوند، استفاده می‌گردد.

درب های اتوماتیک شیشه‌ای ضمن سهولت در استفاده با توجه به پکیج مورد استفاده در سیستم، قابلیت اتصال به سیستم اعلام حریق را داراست از طرفی شما به خواست خود می‌توانید وضعیت در را تغییر دهید، می‌توانید درب را قفل، یا کاملا باز یا اتوماتیک یا تنها برای ورود افراد یا تنها برای خروج آنها تنظیم کنید. حتی این دسترسی را دارید که در صورت قطع برق درب را به صورت دستی باز کنید یا حتی در مواقع ضرورت از ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید. این سطح از امنیت و سهولت در استفاده مطمئناً توسط دربهای سنتی محقق نخواهد شد.

درب اتوماتیک

برای «نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای» چه پیش نیازهایی لازم است؟

جهت نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای ابتدا نیاز است تا از محل نصب بازدید شود و ابعاد درب ورودی مورد اندازه گیری قرار گیرد. پس از اندازه‌گیری ابعاد باید مشخص شود که چه نوع درب اتوماتیکی مدنظر دارید، کشویی، تلسکوپی، منحنی یا قوسی، تاشو یا دوار و تعداد پنل های شیشه‌ای مشخص شود. نوع، ضخامت و رنگ شیشه سکوریت از جمله مواردی است که باید قبل از نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای به آن توجه شود. بهتر است مطلع باشید که نصب درب اتوماتیک خود را به تکنسین های حرفه‌ای بسپارید چون در غیر این صورت هیچ تضمینی برای کیفیت نصب انجام شده وجود ندارد. بهتر است برای نصب درب اتوماتیک خود بهترین ها را انتخاب کنید.

درب اتوماتیک

خدمات رسانی به «درب شیشه‌ای برقی» توسط شرکت اَرژن دُر به چه صورت است؟

شرکت اَرژن دُر به عنوان یکی از بهترین ها در عرصه نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای است که، بر روی محصولات خود ضمانت بی قید و شرطی ارائه می‌دهد. ما همواره تضمین می‌کنیم که پروژه درب اتوماتیک شما را طی 24 ساعت به اتمام رسانیم. تمامی محصولات ما در درب اتوماتیک دارای گارانتی 24 ماهه بی قید و شرط است. رضایت مشتریان از نحوه خدمات رسانی و کیفیت بالای کار دریافتی، تضمین خوبی برای عملکرد ماست. چون تمامی محصولات و یراق آلات مصرفی توسط خود شرکت اَرژن دُر وارد شده و یا تولید می‌شوند پس مشکلی در خدمات پس از فروش وجود نخواهد داشت.

درب اتوماتیک

انواع «پکیج درب اتوماتیک شیشه‌ای» شرکت اَرژن دُر چیست؟

بهتر است اول بدانید پکیج درب اتوماتیک شیشه‌ای چیست! پکیج در واقع همان دستگاهی است که شیشه بر روی آن سوار می‌شود. شرکت ارژن دو نوع پکیح اتوماتیک را به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

 1. پکیج درب دکو (DECO)
 2. پکیج درب یونیک (Unique)

مشخصات بارز پکیج درب اتوماتیک شیشه ای دکو:

 • پشتیبانی از 5 حالت تنها با یک کلید: حالت باز، حالت نیمه باز، یکطرفه، قفل و اتوماتیک
 • قابلیت حمل لنگه و پنلهای شیشه‌ای تا 140 کیلوگرم
 • دارای سیستم هشدار دهنده با ورود افراد
 • دارای ریموت چهار حالته: دائما باز، یکبار باز، قفل و نیمه باز
 • قابل اتصال به دستگاه کارتخوان، حضور و غیاب، اثرانگشت و کنترل کننده امنیتی
 • قابلیت کنترل دستی در مواقع خطر

درب اتوماتیک

مشخصات بارز پکیج درب اتوماتیک شیشه‌ای یونیک:

 • این پکیج به نوبه خود پرطرفدار و بسیار کارآمد است.
 • دارای استاندارد 3 میلیون بار رفت و آمد
 • قابلیت تنظیم پهنای باز شدن درب
 • قابلیت عیب یابی خودکار، مجهز به نمایشگر، قابلیت اتصال به سیستم اعلام حریق
 • دارا بودن قفل الکترونیکی
 • دارا بودن قدرت 100 وات و جعبه گیربکس و البته قابلیت اتصال به BMS از جمله ویژگی‌های این نوع پکیج است.
 • این پکیج یونیک همچو دکو دارای یک کلید وضعیت است ولی با قابلیت تعیین 7 وضعیت: دائم باز، قفل، اتوماتیک، فقط خروج، فقط ورود، کنترل دستی و حالت نیمه باز.
 • به طور معمول درب های اتوماتیک کشویی با دو پنل شیشه‌ای ثابت و دو متحرک نصب می‌شوند.
 • اگر فضای شما کوچک باشد، می‌‎توانید تعداد پنلهای شیشه‌ای درب اتوماتیک را کم کنید.
 • درب اتوماتیک یونیک تولید کشور آلمان است و دارای ریل و کاور اصل آلمانی است.
 • سنسورهای چشمی این درب از سری zen تولید کمپانی بلژیکی Bea است.
 • این پکیج دارای صداگیر لاستیکی، تسمه، کلید گردان و دو چشمی zen و یک جفت مادون قرمز است که مجموع اینها کنار هم باز و بسته شدن پنلهای شیشه‌ای درب اتوماتیک را ممکن می‌سازد.

درب اتوماتیک

برای دهنه کار خود بهترین «ابعاد درب اتوماتیک شیشه‌ای» چه اندازه‌ای است؟

اگر درب اتوماتیک شیشه‌ای را برای درب ورودی خود انتخاب کرده‌اید دیگر نوبت به اندازه گیری ابعاد دهنه پروژه شماست. کارشناسان مجموعه اَرژن دُر، پس از برقراری تماس شما به محیط مراجعه کرده و ابعاد را اندازه گیری می‌کنند و بر اساس آن فریم، نوع شیشه، تعداد پنلها و سایر موارد را مشخص می‌کنند.

بهتر است بدانید که ارتفاع استاندارد برای ابعاد دربهای اتوماتیک شیشه‌ای 240 سانتی متر است که تمامی اپراتورهای معمولی هم می‌توانند آن را ساپورت کنند و ابعاد کمتر از این ارتفاع هم هیچ مشکلی در روند کار ایجاد نمی‌کند ولی توجه کنید که اگر ارتفاع شما از حد استاندارد بالاتر باشد، دیگر پکیجهای عادی قادر به ساپورت درب اتوماتیک شما نخواهند بود و باید از پکیجهای مناسب برای ابعاد بالاتر استفاده کنید.

درب اتوماتیک

انواع سنسور «درب اتوماتیک شیشه‌ای» چیست؟

سنسور یا چشمی یکی از بخش های اصلی در دربهای اتوماتیک است که دستور باز و بسته شدن را به کنترل باکس دستگاه ارسال می‌کند.

 • سنسورهای درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از مادون قرمز اکتیو و مادون قرمز پسیو یا مایکرویو

سنسور مادون قرمز اکتیو: بدین صورت عمل می‌کنند که اشعه‌های موازی و مستقیم به جلو تابیده می‌شوند که در صورت برخورد به مانع سیگنالهایی به کنترل باکس ارسال می‌کند تا درب ورودی باز شود. این نوع سنسور استاتیک بوده و تنها در صورت نزدیک شدن به درب قادر به تشخیص افراد و اشیاء است. این سنسورها می‌توانند در سطح وسیعی اشیاء و افراد را تشخیص دهند و بر حسب عملکرد خود به دو دسته سنسور مادون قرمز پسیو و سنسور مایکرویو تقسیم می‌شوند.

 1. سنسور مادون قرمز پسیو: شبیه به دوربین های تشخیص حرارتی عمل می‌کند
 2. سنسور مایکرویو: موج های الکترومغناطیسی با طول 1 گیگاهرتز را به فرستنده در محیط اطراف ارسال می‌کند.

این موج ها در صورت برخورد به زمین یا دیوار با همون طول موج و فرکانس برمی‌گردند ولی اگر به افراد یا اشیاء برخورد کند دیگر فرکانس برگشتی با فرکانس ارسالی برابر نخواهد بود و این تفاوت فرکانس توسط سنسور تشخیص داده شده و دستور باز شدن درب را به کنترل باکس ارسال می‌کند.

بهتر است در انتخاب چشمی درب اتوماتیک خود دقت کنید تا دستگاه شما عمر مفیدی داشته باشد، چرا که سنسورهای بی کیفیت باعث می‌شوند تا درب بارها در روز بی دلیل باز شود و همین امر به مرور باعث ضعف عملکرد سیستم درب اتوماتیک شما خواهد شد. بنابراین بهتر است نوع چشمی مورد استفاده در درب اتوماتیک خود را به نحوی تعیین کنید که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. بدین منظور چشمی‌های BEA ساخت بلژیک، چشمی مایکرویو وارداتی و چشمی جانبی درب اتوماتیک شیشه‌ای BA توصیه می‌شود.

 • اگر می‌خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید با کارشناسان فروش درب اتوماتیک شیشه‌ای اَرژن دُر تماس حاصل نمایید. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به تمامی سوألات شما عزیزان هستند.

درب اتوماتیک

اگر پروژه شما توسط شرکت دیگری نصب شده باشد می‌توانید «تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای» را به ما بسپارید؟

اگر به هر دلیلی درب اتوماتیک شیشه‌ای شما دچار مشکل شد، باید ابتدا تشخیص دهید کمه خرابی حاصله برای کدام بخش از درب اتوماتیک شماست. اگر تکنسین های شرکت اَرژن دُر اقدام به نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای کرده باشند، تمامی خدمات پس از فروش شامل گارانتی بوده و تعمیر متعلقات درب اتوماتیک توسط تکنسینهای مجرب شرکت صورت می‌گیرد ولی چنانچه درب اتوماتیک شما را شرکت و افراد دیگری نصب کرده‌اند باید برای تعمیر متعلقات درب اتوماتیک خود هزینه پرداخت کنید.
از آنجایی که درب اتوماتیک برای ادامه فعالیت خود علاوه بر شیشه و فریم به متعلقات سالمی نیاز دارد تا بهدرستی عمل کند، بنابراین سعی کنید تا تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای خود را به شرکت و افراد معتبر و مجربی بسپارید.

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟