قیمت انواع "نرده شیشه ای" | اجرایی مدرن از "هندریل شیشه ای"

دسته بندی ها: محصولات

نرده شیشه ای

 

 

در گذشته پرکاربردترین مصرف شیشه در پنجره‌های ساختمان بود، اما امروزه با پیشرفت علم و به وجود آمدن شیشه‌های سکوریت که از مقاومت بالایی برخوردار اند، این کاربرد بسیار گسترده تر شده و می‌توان در بخش‌هایی همچون درب شیشه‌ای، پارتیشن‌ها، نرده‌های شیشه‌ای موجود در بالکن، راه پله‌ها و... آن‌ها را مشاهده کرد که نرده شیشه‌ای به دلیل جذابیت بصری در فروشگاه‌ها، هلدینگ‌ها، مجتمع‌ها و اماکن لوکس بیشتر به چشم می‌خورد.

 

قیمت جانپناه شیشه‌ای

 

جانپناه شیشه ای با پایه کامپوننت 

(متر طول)شیشه فلوتشیشه سوپرکلییر
2-55.045.0005.599.000
6-104.661.0005.208.000
11-204.430.0005.035.000
21 به بالا4.300.0004.887.000

 

جانپناه شیشه ای با پایه اسپیگات آهنی و پوینت

(متر طول)شیشه فلوتشیشه سوپرکلییر
2-54.268.0004.841.000
6-103.999.0004.564.000
11-203.791.0004.413.000
21 به بالا3.683.0004.287.000

 

جانپناه شیشه ای با پایه اسپیگات استیل و یا پوینت

(متر طول)شیشه فلوتشیشه سوپرکلییر
2-54.991.0005.563.000
6-104.703.0005.267.000
11-204.474.0004.096.000
21 به بالا4.347.0004.950.000

 

شیشه برای نرده

شیشه‌ها خود به تنهایی زیبا هستند، حال تصور کنید که از آن‌ها به عنوان یک المان طراحی دکوراسیون استفاده شود. قطعا شیشه توانایی چندین برابر کردن زیبایی هر محیط یا ساختمان را دارد. اما یکی از جالب ترین و هوشمندانه ترین کاربردهای استفاده از شیشه در نرده‌های شیشه‌ای می‌باشد. این نرده‌ها یکی از شیک ترین و زیباترین نوع نرده‌ها هستند و این ایده بسیار مورد استقبال همه‌ی طراحان قرار گرفته است. ترکیب شیشه با استیل هم جلوه‌ای از مدرن بودن را به بیننده القا می‌کند و همچنین باعث افزایش استحکام کار می‌گردد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید میزان استفاده از آن‌را تغییر دهید.

 

نرده شیشه ای

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه‌ای چیست؟ از کنارهم قرار گرفتن ستونی شیشه‌ها که ارتفاغ بین 90 تا 110 سانت دارند و با بست‌های مختلف از قبیل پایه اسپیگات، فیکس پویینت، پایه کامپوننت یا بست‌های توکار که داخل زمین اجرا می‌شوند و... نرده‌ی شیشه‌ای به وجود می‌آید که اصطلاحا به آن هندریل شیشه‌ای نیز گفته می‌شود. هندریل‌های شیشه‌ای در محیط‌های گوناگون مثلا: روی پله یا لبه کناری آن، دورتادور پشت بام و دور استخر و... قابلیت اجرا دارند.
در معماری مدرن امروزی، نرده از متریال‌هایی است که توانسته جایگاه خوبی در دکوراسیون ساختمان به خود اختصاص دهد. شیشه به دلیل شفافیتی که دارد زیبایی خاصی به دکوراسیون فضای مورد نظر شما خواهد داد. در طراحی این نرده‌ها از شیشه سکوریت یا لمینت استفاده می‌شود.

 

نرده شیشه ای

 

انواع نرده شیشه ای

 1. نرده شیشه ای فیکس پوینت

 • نرده شیشه‌ای فیکس پوینت توسط بست‌های پوینت به محل مورد نظر نصب می‌شوند.
 • محاسبات و اندازه گیری دقیق برای محل سوراخکاری بسیار مهم است. کوچکترین خطا موجب ناترازی در کل کار می شود و در نرده‌ی راه پله حتما نیاز به الگوبرداری می‌باشد.
 • نکته‌ی مهم دیگر در اجرای نرده شیشه‌ای فیکس پوینت مقاومت سازه‌ی مورد نظر است. اکثر مواقع کارشناسان با بازدید حضوری می‌توانند کارفرمایان را در این مورد راهنمایی کنند.

 

 

       2. نرده شیشه ای اسپیگات

 • نرده شیشه‌ای اسپیگات سریع ترین و راحت‌ترین روش نصب نرده شیشه‌ای است.
 • نرده شیشه‌ای اسپیگات نیز از نوع هندریل شیشه‌ای روکار است. 
 • شیشه به صورت یکپارچه نصب نشده و بین شیشه‌ها یک سانت فاصله قرار می گیرد.
 • شیشه ها توسط (پایه های اسپیگات) به زمین متصل می شوند.
 • عموما برای هر شیشه از دو پایه اسپیگات استفاده می‌شود.
 • نرده‌های شیشه‌ای اسپیگات به علت فاصله‌ای که بین زمین و شیشه وجود دارد و آب به راحتی می تواند از زیر شیشه عبور کند و همین طور برای دور استخرها بسیار مناسب است.

 

نرده شیشه ای

 

نرده شیشه ای توکار (اکسپوز)

این نوع از نرده شیشه‌ای به صورت یکپارچه مشاهده می‌شود. تمام متعلقات نرده قبل از اتمام سنگ کاری در داخل زمین دفن می‌شود به همین جهن اصطلاحا به آن نرده شیشه‌ای دفنی نیز می‌گویند. این نوع حفاظ شیشه‌ای از پرطرفدارترین مدل‌ها برای بالکن و تراس می‌باشد چراکه برای دیدن مناظر بسیار مناسب است. شیشه‌های این حفاظ برای ایمنی بیشتر از جنس سکوریت یا لمینت می‌باشند نرده شیشه‌ای دفنی توسط نگهدارنده‌های یوشکل آلومینیومی به زمین فیکس می‌شوند.

 

نرده شیشه ای با پایه کامپوننت

این نوع از هندریل شیشه‌ای نیز همانند نرده شیشه‌ای دفنی به صورت یکپارچه نمایان می باشد و هیچ نگهدارنده‌ی عمودی  در روی نرده نمایان نمی باشد. در این نوع هندریل شیشه‌ای روکار نگهدارنده‌ی آلومینیومی بدون نیاز به تخریب و آهن کشی در روی زمین کار گذاشته می‌شوند و سپس شیشه فیکس می‌شود و در نهایت از یک کاور آلومینیومی نازک برای پوشش کار استفاده می‌کنند. حفاظ شیشه‌ای روکار یا همان نرده شیشه‌ای اکسپوز در بالکن، تراس، راه پله و روف گاردن‌ها کاربرد دارد.

 

نرده شیشه ای

 

از ویژگی‌های بارز نرده شیشه‌ای

 • تنوع رنگ و طرح شیشه و یراق‌الات
 • دوام و طول عمر بالا
 • ظرافت شیشه
 • نصب تخصصی
 • اجرا و رضایتمندی 98 درصدی کارفرما
 • نمای بدون مانع

آخرین چیزی که یک طراح و معمار برای جلوی پنجره‌ها و بالکن‌های ساختمان خود می‌خواهد این است که نمای ساختمان را با نرده بپوشاند. با استفاده از نرده شیشه‌ای ، می‌توانید بدون از بین بردن نمای خیره کننده محیط روبرو، مانعی ایمن وشفاف ایجاد کنید. ممکن است قسمت‌هایی در ساختمان شما وجود داشته باشد که شما می‌خواهید حریم خصوصی در آنجا حفظ شود مانند استخر یا تراس خود، شیشه را می‌توان برای این مناطق خاص به صورت مات با سندبلاست و برچسب یا شیشه هوشمند انتخاب کرد که در نهایت هندریل‌های شیشه‌ای را به یک محصول کاملاً قابل اعتماد تبدیل می‌کند.

 • ایمنی: برای نرده شیشه‌ای از شیشه‌های مقاوم و محکم استفاده می‌کنند (شیشه سکوریت و شیشه لمینت).
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • دوام بالا
 • انعطاف پذیری

 

نرده شیشه ای

 

"بر روی لینک زیر کلیک کنید."

ارتباط با واتساپ کارشناس 

 

 

 

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟