فروش ویژه حمام مستر-بهترین مدل حمام شیشه ای مستر

دسته بندی ها: مقالات
حمام شیشه ای مستر
حمام شیشه ای مستر

 

بسیاری از مردم به دنبال ایده‌های خاص برای داشتن یک حمام یا سرویس بهداشتی لوکس می‌باشند. اگر به دنبال کارهای جدید و تِرندهای برتر از حمام مستر هستید، اگر از زیبایی و ظرافت شیشه سکوریت لذت می برید؛ شرکت ارژن دُر محصول زیبا و منحصر به فرد، طبق برترین طراحی های روز را برای شما در نظر دارد.

 

 

حمام مستر چیست؟

در بسیاری از خانه ها، بزرگ ترین اتاق خواب به عنوان اتاق مستر در نظر گرفته می شود و حمامی که برای آن در نظر گرفته اند با نام مستر شیشه ای یا حمام شیشه ای اتاق خواب معروف می باشد. در صورت کلی یکی از ترندترین آبجکت ها در طراحی داخلی مدرن، جانمایی حمام شیشه ای می باشد. 

پارتیشن‌های شیشه‌ای رایج‌ترین طرحی است که در حمام‌های مستر برای جداسازی منطقه‌های حمام از دیگر فضای اتاق مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ابتدایی ترین حالت برای هر حمام سینک، توالت و حتی وان در نظر گرفته می شود، تا نیازهای بهداشتی ضروری حداقل یک اتاق در یک پکیج برآورده شود. متریال شیشه در طراحی های مدرن و مینیمال نقش مهمی دارد و فرایند تمیز کردن و نگهداشتن را نیز تسهیل می کند.

حمام شیشه ای مستر

با استفاده از شیشه در مستر می توان علاوه بر اجازه جریان نور طبیعی در حمام و تعریف فضای دوش و وان، بخش هایی مانند روشویی و ... را تفکیک نمود. علاوه بر همه ی این موارد مستر شیشه ای یکی از بهترین گزینه ها در بازسازی محسوب می شود. بدون نیاز به استفاده از بنایی و روش های قدیمی زمان بر و پر دردسر می توان حمام جانمایی شده را با استفاده از شیشه نوسازی نمود.
 

مزیت حمام شیشه ای مستر

 • شيشه های به كار رفته در پارتیشن حمام ها از نوع سكوريت می باشد.
 • تمام یراق آلات به کار رفته در حمام، از جنس استیل و یا آلومینیوم ضد زنگ می باشد.
 • شیشه حمام عملکردی مانند دیوار دارد، با این تفاوت که از ورود نور به داخل حمام جلوگیری نمی کند.
 • علاوه بر جداسازی فضا نقش مهمی در جلوگیری از ورود رطوبت، باکتری و... به سایر نقاط منزل داشته و اجازه نمی دهد هوای مرطوب حمام بر دیگر فضاها تاثیر بگذارد.
 • همچنین برای هماهنگی با دکوراسیون سرویس بهداشتی می توان از رنگ دلخواه برای یراق آلات خود استفاده کنید.
 • تفکیک فضا
 • لک پذیری کمتر
 • ایمنی بالا
 • مقاومت بالا در مقابل مواد شوینده
 • مقاومت در برابر ضربه
 • می توان از انواع طرح سندبلاست و برچسب برای شیشه های حمام متناسب با سلیقه ی خودتان انتخاب کنید.
 • استفاده از شیشه های هوشمند برای مات و براق شدن شیشه ها به صورت اتوماتیک
حمام شیشه ای مستر
حمام شیشه ای مستر

استفاده از شیشه برای حمام مستر

یکی از اِلمان‌های اصلی در حمام‌های مستر استفاده از شیشه سکوریت است. استفاده از شیشه سکوریت در حمام مستر می‌تواند عامل مهمی برای متمایز شدن این نوع حمام از جهت زیبایی و کارایی با حمام‌های عادی باشد. حمام مستر با یک شیشه جداکننده از فضای اصلی اتاق خواب، جدا می‌شود. 

انواع درب شیشه ای حمام مستر

درب شیشه ای که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به فضای مورد نظر می توانند به دو صورت ریلی و لولایی طراحی شوند.

1. درب شیشه ای لولایی: درب شیشه ای در این نوع طرح بازشو 90 درجه دارد.

2. درب شیشه ای کشویی: درب شیشه ای ریلی یا کشویی است می تواند به صورت فریم دار و یا فریم لس طراحی و اجرا گردد و از آنجایی که فضایی را اشغال نمی کند، می تواند گزینه ی مناسبی برای فضاهای کوچک باشد.

 •  صرفه جویی در فضا
 • کاربرد آسان
 • بسیار شیک و مطابق مد روز
 • تطبیق پذیر هستند

حمام شیشه ای مستر

آیا مستر حمام حریم خصوصی شما را حفظ می کند؟

در پاسخ باید گفت این حمام ها برای فضای خصوصی شما از جمله اتاق خواب تعبیه شده است، بنابراین نمی توان انتظار نامعقولی از آن داشت. اما می توان از شیشه های مات یا سندبلاست برای بخش هایی از این حمام یا تمام بخش های آن استفاده کرد و یا از شیشه های هوشمند که به صورت اتوماتیک شفاف و تاریک شوند. با این کار ضمن ایجاد طراحی زیبا، حریم خصوصی شما حفظ می شود.

حمام شیشه ای مستر

نصب و اجرای شیشه حمام مستر

در حمام های کوچک تلفیق سرویس بهداشتی با حمام امری طبیعی محسوب می‌شود که باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل پاشیدن آب بر کل فضا می‌گردد بر این اساس اشخاص از پارتیشن شیشه ای حمام (یک پانل ثابت شیشه سکوریت) جهت جداسازی فضای سرویس بهداشتی در اتاق مستر استفاده می کنند. جهت نصب و اجرای این پارتیشن های حمام می توانید در کنار یا هر گوشه از دوش و یا بر روی لبه وان حمام نصب ‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام مانند روشویی و توالت فرنگی شود.

حمام شیشه ای مستر
حمام شیشه ای مستر

قیمت شیشه حمام مستر به چه عواملی بستگی دارد

عوامل متعددی روی قیمت شیشه حمام تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان:

 • نوع شیشه سکوریت مورد استفاده
 • یراق آلات مصرفی
 • متراژ پارتیشن حمام اشاره کرد.

در واقع قیمت دقیق حمام های شیشه ای بعد از بازدید کارشناس، بررسی همه جانبه و نقشه برداری از محیط تعیین می گردد.

حمام شیشه ای مستر

چگونه یک طراحی حرفه ای برای حمام شیشه ای مستر خود داشته باشیم

امروزه دکوراسیون داخلی به سمت متریال های مدرن پیش رفته است که حمام و سرویس بهداشتی نیز از این فضا دور نخواهند ماند. از این رو استفاده از دیوارهای شفاف شیشه ای برای بازسازی و نوسازی حمام مستر یکی از گزینه های مدرنیزه کردن دیزاین داخلی می باشد. حمام مستر در کنار سایر تجهیزات اتاق خواب جایگذاری می شود و یکی از بخش های مهم خانه محسوب می گردد. در نتیجه طراحی داخلی حمام نیز می تواند آن را منحصر به فردتر و لوکس تر جلوه دهد. 

حمام شیشه ای مستر

به تازگی ایده های جذاب و متفاوتی برای حمام های مستر در نظر گرفته اند که تراریوم های شیشه ای یکی از آن ها می باشد. آرامش و لذتی که موقع حمام کردن با داشتن نمایی سرسبز و طبیعی ایجاد می شود، باعث شده تراریوم شیشه ای جزو خواستنی ترین دیزاین ها قرار بگیرد. شما می توانید حاشیه ای از فضای حمام خود را با عرض کم به گیاهانی با شرایط نگهداری آسان و عمق کاشت کم اختصاص بدهید و با استفاده از شیشه های مناسب، مرزی شفاف بین حمام و گیاهان را ایجاد نمایید.


 


 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
چند نوع حمام شیشه ای وجود دارد؟

با توجه به فضای حمام می توان از شیشه حمام های مختلفی استفاده کرد.اگر فضای حمام ما کوچک باشد می توان از یک پارتیشن شیشه ای جهت جلوگیری از پاشیده شدن آب استفاده کرد.اگر در حمام فضای کافی جهت باز شدن درب وجود نداشته باشد می توان از حمام های شیشه ای با درب سکوریت ریلی استفاده کرد و اگر در حمام فضای کافی جهت بازشوی درب داشته باشیم می توان از درب سکوریت لولایی جهت باز شدن درب در حمام های شیشه ای استفاده کرد

نحوه ی سفارش پارتیشن شیشه ای اتاق مستر به چه صورت می باشد؟

کارشناسان ما با بازدید حضوری از محل پروژه و اندازه گیری فضای حمام به شما بهترین مدل را در ابعاد اندازه گیری شده پیشنهاد می دهند بدین ترتیب مدل های مربوطه را به شما نشان می دهند و بعد از برآورد قیمتی شما می توانید مدل انتخابی خود را ثبت کنید، تا سفارش شما در مرحله ی تولید قرار گیرد.