جدیدترین ایده های اجرای "حمام شیشه‌ای" و قیمت آن

دسته بندی ها: محصولات

حمام شیشه ای

 

 

قیمت شیشه حمام

 قیمت شیشه حمام

مساحتقیمت بر حسب مترمربع
بدون فریمفریم دار
2-51.698.0003.141.000
6-101.623.0002.998.000
10-201.585.0002.926.000
20 به بالا1.511.0002.782.000

  * قیمت ها بر حسب تومان می باشد.
  * شیشه‌ها از نوع فلوت درجه یک می باشد.
  * در نوع فریم‌دار، تمامی هزینه‌ها محاسبه گردیده است.
  * در نوع بدون فریم به جز یراق‌آلات درب، تمامی هزینه‌ها محاسبه گردیده است.

 

 

شیشه حمام

تصور کنید که در آپارتمان شخصی بزرگی سکونت دارید با سرویس‌بهداشتی و حمامی بزرگ که با هربار دوش‌گرفتن و استفاده از سرویس، مجبور هستید فضای زیادی را تمیز کنید، چرا که بخار ناشی از آب روی دیوارها و سرامیک کف می‌نشیند و اگر حمام خودرا طی فواصل مشخص تمیز نکنید حتما نقش بدتری از آن‌ها به‌جا خواهد ماند، طبیعی است این کار در ماه چند ساعت زمان شما را به خود اختصاص می‌دهد. چه خوب می‌شد که این فضا را به حداقل رساند تا قطرات آب و بخار تنها محدود به همان محدوده دوش گرفتن می‌شد و در فضا جریان نمی‌یافت. خبرخوب این است که شیشه حمام دقیقا همین کار را برایتان انجام می‌دهد، شما می‌توانید بدین منظور ازشیشه‌ی دوردوشی و شیشه حمام استفاده کنید.

این محصول دور دوش و در محدوده و ابعاد مورد نظر شما نصب می‌شود و طبیعتاً تمیز کردن شیشه بسیار راحت‌تر از هر سطح دیگری است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. همین مسئله در آپارتمان‌های کوچک به نحو دیگری مطرح می‌شود؛ در شرایطی که سرویس حمام و دستشویی جدا از هم نیستند و شما تمایل دارید برای هرکدام فضای جدا و منحصر به فردی ایجاد کنید، پارتیشن حمام انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. بنابراین تفکیک فضای حمام و دستشویی به بهترین وشکیل ترین صورت انجام می‌پذیرد.

 

حمام شیشه ای

 

در متن زیر با انواع "شیشه حمام" آشنا می‌شوید:

حتماً تا به حال به استفاده از پارتیشن حمام در فضاهای مختلف پی بردید. اگر می‌خواهید انتخاب مناسبی برای شیشه حمام خود داشته باشید، بهتر است با انواع شیشه حمام آشنا شوید.

حمام‌های شیشه‌ای به سه صورت شامل: شیشه حمام ریلی، شیشه حمام لولایی و شیشه حمام ثابت ارائه می‌شوند. حمام‌های شیشه‌ای ریلی به صورت فریم‌دار و فریم‌لس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کابین شیشه حمام فریم‌دار: یکی از مدل‌های پرطرفدار در بین عموم مردم است. در این حالت چون کابین دوش دارای فریم است و از عبور آب تا حد بالایی جلوگیری می‌شود، معمولا نیاز به لبه‌ی سنگ یا سکویی در زیر کار نیست ولی خوب در بیشتر موارد برای تضمین کار سنگ آستانه را ایجاد می‌کنند.

در مقابل کابین دوش فریم‌دار، کابین دوش فریم‌لس قرار دارد که به دلیل عدم وجود مانع و فریم در دورتادور کار، جذابیت و زیبایی بی‌نظیری دارد و حس مدرن بودن را القا می‌کند. در این مدل برای افزایش مقاومت کابین دوش شیشه‌ای از شیشه نشکن 8 میل استفاده می‌شود ولی خوب طبیعی است چون در این حالت فقط در قسمت ثابت از فریم‌های ظریفی استفاده می‌شود، مطمئنا آب‌بندی کمتری نسبت به حالت فریم‌دار دارد و حتماً در این حالت باید از لبه یا سکوی سنگی که به آن سنگ آستانه می‌گویند، استفاده شود تا آب به بیرون نفوذ نکند.

 • نصب شیشه حمام فریم‌لس در راستای محورافقی، ال شکل و در زاویه‌های مختلف قابل ارائه می‌باشد.

شما می‌توانید زیباترین ایده را با توجه به طرحی که در ذهن دارید، برای حمام شیشه‌ای خود پیاده‌سازی کنید و دکوری متفاوت را در منزل خود پدید آورید و از آرامش محیط حمام لذت ببرید.

 

حمام شیشه ای

 

منظور از "حمام مستر" چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

حتما از اطرافیان خود که به دنبال خرید یا اجاره منزل بوده‌اند اسم اتاق مستر را شنیده‌اید. اتاق مستر بزرگترین اتاق یه آپارتمان است که توسط زوجین یا پدر و مادر مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوبه‌ای متفاوت با سایر بخش‌های منزل طراحی می‌شود. این اتاق معمولا دارای حمام جداگانه‌ای است که بزرگتر بوده و دارای دکوری متفاوت است.

 • حمام مستر از بخش‌های مهم منزل محسوب می‌شود. معمولا در طراحی این بخش از روشویی‌های کابین‌دار مدرن، وان‌های جکوزی، دوش‌های کابین‌دار، سونا و رختکن‌های توکار و زیبا استفاده می‌شود. 

حمام مستر جایی است که پس از یک روز فشار کاری یا روحی می‌توانید آرامش از دست رفته خود را در آن بدست آورید پس در طراحی منحصربه‌فرد آن دریغ نکنید. حتی اگر فضای حمام شما کوچک باشد، با استفاده از وان‌ها و کابین شیشه حمام می‌توانید از فضای ایجاد شده طبق طرح خود، کمال لذت را ببرید.

 

حمام شیشه ای

 

قبل از انتخاب شیشه حمام به چه نکاتی باید توجه داشت؟

اگر از حمام کوچک و پراز ریخت و پاش خود خسته شده‌اید و به دنبال یک تغییر جذاب هستید، کابین شیشه حمام ایده جذاب و نویی برای شما خواهد بود اما باید قبل از خرید تمام جوانب آن را سنجید تا بهترین انتخاب و طراحی را داشت:

هنگام انتخاب شیشه حمام به کوچک و بزرگ بودن حمام خود توجه کنید چراکه برای هرحالت طرح‌های متنوع و خاصی را می‌توانید درنظر بگیرید.

 • شما می‌توانید برای حمام خود از درب کشویی یا لولایی استفاده کنید؛ توجه کنید که هنگام استفاده از هر نمونه فضای مناسب برای بازشوی درب را در نظر بگیرید. استفاده از درب‌های لولایی برای حمام‌های کوچک توصیه نمی‌شود زیرا نیاز به فضای بیشتری برای باز شدن دارند.

توجه کنید درصورت مربعی بودن حمام و قرارگیری درب در وسط یکی از دیواره‌ها، کابین را باید در گوشه‌ای از کنج حمام مستقر کنید. حال اگر درب ورودی در یک طرف مربع قرار دارد، بهتر است کابین شیشه حمام را روبروی درب یا به صورت مورب آن قرار دهید. در حمام‌های مستطیلی شکل، کابین شیشه‌ای حمام را در طول دورترین دیوار و در گوشه‌ی دور از درب ورودی مستقر می‌کنیم.
بنابراین بهتر است در انتخاب نوع کابین شیشه حمام خود به متراژ حمام، شکل هندسی آن و محل قرارگیری درب ورودی توجه ویژه‌ای کنید.

 

حمام شیشه ای

 

یراق آلات مورد استفاده در "درب کشویی حمام" از چه جنسی است؟

 • درب کشویی حمام در سه مدل فکی، فکی فریم‌دار و اسپایدر ارائه می‌شود.
 • تمامی یراق‌آلات استفاده شده در حمام شیشه‌ای از استیل 304 یا آلومینیوم می‌باشد که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.
 • درب کشویی حمام مدل اسپایدر به دلیل استفاده از یراق آلات تمام استیل طرفداران زیادی دارد.

 

حمام شیشه ای

 

"شیشه حمام"بهترین گزینه برای جداسازی حمام و توالت

اگر حمام مستر کوچکی دارید و قصد دارید حمام و توالت خود را از هم جدا کنید، دوردوشی شیشه‌ای انتخاب مناسبی برای شماست.
دوردوشی همان طور که از نامش مشخص است دور تا دور دوش نصب می‌شود و دیگر تماسی با سطح سرامیک و دیواره‌های حمام نخواهید داشت. طرحی شکیل و زیبا که کاملا فضای دوش شما را محصور می‌کند. طبیعی است در این حالت تمیز کردن حمام‌تان چون با شیشه سر و کار دارید به راحتی انجام می شود.
دوردوشی شیشه‌ای فضایی بسته با شیشه است که کاملا ضد آب است و برای شمایی که دنبال تنوع و خاص بودن هستید بهترین انتخاب است.

در مقابل در حمام‌های مستر یا در آپارتمان‌هایی که حمام و سرویس‌بهداشتی در یک فضا قرار دارند، می‌توان سرویس‌بهداشتی را با درب شیشه‌ای کشویی از باقی فضای خود جدا کنید. برای پوشش یا طراحی دکوراتیو این بخش می‌توانید از شیشه‌های مات، شفاف و حتی طرح‌دار استفاده کنید.

 

  حمام شیشه ای

   

  برای "درب شیشه‌ای حمام" از چه نوع شیشه‌ای استفاده ‌می‌شود؟

  شیشه سکوریت به دلیل شوک حرارتی که حین ساخت به آن وارد می‌شوداز مقاومت مطلوبی در برابر گرما و سرما برخوردار است و همچنین در مواقع نادر شکستن هم قطعات به وجود آمده ریز و دارای لبه تیزی نیستند. ما استفاده از شیشه سکوریت با ضخامت 8 میلی‌متر را برای پارتیشن شیشه‌ای حمام توصیه می‌کنیم، چراکه علاوه بر مقاومت بالا وزن مناسبی دارد و سنگین نیست و درب به راحتی حرکت کرده و باز و بست می‌شود. علاوه براین شما می‌توانید درب شیشه سکوریت حمام خود را به‌صورت شفاف، طرح‌دار، مات و راه مات با برچسب‌های مخصوص سفارش دهید و زیبایی بیشتری در محیط حمام خود پدید آورید.

   

  حمام شیشه ای

   

  حمام شیشه ای

   

  تفاوت اساسی "شیشه حمام ریلی" و "شیشه حمام لولایی"

  شیشه حمام ریلی از آنجایی که تنها در یک چارچوب مشخص مستقر می‌شود، مناسب برای حمام‌هایی با فضای کوچک است چرا که کمترین فضای ممکن را اشغال می‌کند. این کابین را می‌توانید در سایزهای مختلف روی وان، جکوزی، سکو و زیر دوش و حتی کف حمام نصب کنید.
  شیشه حمام لولایی چون درب کابین حمام به بیرون باز می‌شود، برای حمامهای بزرگتر مناسب است تا مانعی برای باز و بسته شدن درب لولایی کابین شیشه‌ای حمام نباشد. این نوع هم برای تمامی موارد مورد نظر چون روی جکوزی، وان، زیردوش و حتی کف حمام قابل نصب است. 
  کاملا مشخص است که علاوه بر فضایی که اشغال می‌کنند، روی نوع یراق آلات مصرفی هم با یکدیگر تفاوت دارند ولی هر دو از کیفیت مطلوبی برخوردارند و همواره مورد استقبال عموم قرار می‌گیرند.

   


  حمام شیشه ای

   

  برای سفارش "حمام شیشه‌ای" به شرکت اَرژن دُر چگونه اقدام نماییم؟

  شما می‌توانید بدین منظور با واحد فروش شرکت اَرژ‌ن‌دُر تماس حاصل فرمایید، کارشناسان فروش ما همواره آماده پاسخگویی به تمام سوألات شما هستند. اگر تصمیم خود مبنی بر نصب حمام شیشه‌ای را گرفته‌اید، ابعاد کابین حمام خود را مشخص کنید و حتی می‌توانید از فضای حمام خود عکسی تهیه نموده و برای کارشناسان تیم اَرژن‌دُر ارسال کنید تا اطلاعات کاملی در زمینه نوع مناسب حمام شیشه‌ای و سایز و طرح های مختلف همراه قیمت در اختیارتان قرار دهند.

   

  حمام شیشه ای

   

  "بر روی دکمه زیر کلیک کنید."

  انـواع درب شـیـشه حــمام  نحوه پرداخت قرارداد سفارش  ارتـبـاط با واتسـاپ کارشـناس

   

   

  آیا این نوشته را دوست داشتید؟
  منظور از حمام مستر چیست؟

  حمام مستر از بخش های مهم منزل محسوب می‌شود. معمولا در طراحی این بخش از روشویی‌های کابین دار مدرن، وانهای جکوزی، دوش های کابین دار، سونا و رختکن های توکار و زیبا استفاده می‌شود.

  آیا یراق استفاده شده در پارتیشن حمام دچار زنگ زدگی می شود؟

  تمامی یراق آلات استفاده شده در پارتیشن حمام از استیل 304 ارائه می‌شوند که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند و هرگز دچار زنگ زدگی نمی شوند.

  مهم ترین نکته برای انتخاب کابین شیشه ای حمام چیست؟

  هنگام انتخاب شیشه حمام به کوچک و بزرگ بودن حمام خود توجه کنید چرا که برای هرحالت طرح های متنوع و خاصی را می‌توانید درنظر بگیرید درب های لولایی برای باز و بست نیاز به فضای بیشتری دارند، توجه کنید که هنگام استفاده از درب لولایی جلوی حمام فضای کافی داشته باشید تا درب به راحتی باز شود.

  برای سفارش "حمام شیشه‌ای" به شرکت اَرژن دُر چگونه اقدام نماییم؟

  شما می‌توانید بدین منظور با واحد فروش شرکت اَرژن دُر  تماس حاصل فرمائید، کارشناسان فروش خبره ما همواره آماده پاسخگویی به تمام سوألات شما هستند. اگر تصمیم خود مبنی بر نصب حمام شیشه‌ای را گرفته‌اید، ابعاد حمام خود را مشخص کنید و حتی می‌توانید از فضای حمام خود عکسی تهیه نموده و برای کارشناسان تیم اَرژن دُر ارسال کنید تا اطلاعات کاملی در زمینه نوع مناسب حمام شیشه‌ای و سایز و طرح های مختلف را در اختیارتان قرار دهند.