شیشه بالکن

دسته بندی ها: محصولات

شیشه بالکن

 

 

یکی از گزینه‌هایی که اکثر مردم هنگام اجاره یا خرید آپارتمان به آن توجه می‌کنند داشتن تراس و بالکن است. اما چرا افراد به نصب شیشه بالکن در این فضاها علاقه نشان می‌دهند؟ با این همه شلوغی شهرها و عدم تمایل زیاد افراد برای بیرون رفتن از منزل، بالکن ها به خلوتی برای ساکنین تبدیل شده‌اند که می‌توانند در روزهای زیبای پاییز و سرد زمستان به تماشای برگ ریزان و نم باران بنشینند و با لذت یک فنجان چای گرم بنوشند. در شهرهای بزرگ گاهی حتی با داشتن بالکن های بزرگ و دلباز، استفاده از این فضا کمی دشوار است، آلودگی هوا و سرو صدای ناشی از شلوغی موانعی هستند که شما را از چنین لذتی بازمی دارند.

شیشه بالکن ضمن این که باعث می‌شود تا از این آلودگی در امان باشید با عایق صوتی که می‌تواند ایجاد کند باعث می‌شود تا ضمن تماشای محیط اطراف بتوانید به موسیقی دلخواه خود گوش دهید و دیگر سرمای زمستان و گرمای تابستان شما را اذیت نخواهد کرد. اگر به دنبال ایجاد فضایی خاص در تراس و بالکن خود هستید نصب شیشه بالکن بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. شاید در ابتدای امر سوألاتی ذهن شما را درگیر کند، ما سعی کرده‌ایم به این سوألات پاسخ دهیم.

شیشه بالکن

برای اجرای "شیشه بالکن ریلی" باید چه فضایی داشته باشید؟

شیشه بالکن ریلی همان طور که از اسمش مشخص است، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پنل های شیشه‌ بر روی ریل حرکت خواهند کرد و در نتیجه فضای کمی را اشغال می‌کنند. در این حالت شیشه بالکن بصورت L شکل در انتهای دیوار جمع می‌شوند که همین فضای کمی که اشغال می‌کند به شما اجازه‌ی ایجاد هر تغییری در فضای بالکن را می‌دهد. بنابراین این نوع شیشه در فضای کمی قابل نصب هستند ولی مطمئن شوید که فضای کافی برای کار نصابان جهت نصب شیشه بالکن موجود باشد. در حالت عادینصب شیشه ریلی بالکن یک روز زمان می‌برد البته این در شرایطی است که بالکن بزرگ و شرایط نصب مهیا باشد و مطمئناً در غیر این صورت زمان افزایش خواهد یافت.

شیشه بالکن

بر چه اساس "قیمت شیشه بالکن" محاسبه می‌شود؟

اگر تمایل به نصب شیشه بالکن دارید حتما این سوال قیمت شیشه بالکن ذهنتان را درگیر خواهد کرد. بهتر است بدانید که ابعاد فضای بالکن شما اولین گزینه تعیین کننده در قیمت شیشه بالکن است. شرکت اَرژن دُر با وجود تنوع محصولاتی که دارد برای نصب شیشه بالکن بر اساس ابعادی که کارشناس در بررسی از محیط به نقشه کشی ارائه داده است، شیشه سکوریت تولید می کند و به دست اجرا می رساند. 
نوع شیشه بالکن به دو صورت مورد بررسی قرار می‌گیرد: شیشه های بالکن از لحاظ استفاده دارای 2 حالت کشویی و ریلی هستند و از جنبه طرح و مدل در 2 نوع: 1. فریم لس (بدون فریم) 2. فریم آلومینیومی و یا استیل هستند. دیگر یا بهصورت فریم لس (بدون فریم) ویا با فریم آلومینیومی هستند. هر کدام از این موارد در تعیین نهاییقیمت شیشه بالکن تأثیرگذار است. رنگ شیشه ها، ضخامت کار، سکوریت بودن شیشه‌ها و از همه مهمتر یراق آلات کاربردی هنگام نصب همه و همه دست به دست هم داده و شیشه بالکن طبق سلیقه و خواسته شما ارائه و اجرا می گردد که روی قیمت تمام شده بی تأثیر نخواهند بود.

 

نصب "شیشه تراس" تا چه حد در جلوگیری از سرو صدا مؤثر است؟

حتماً برای شما هم پیش آمده که وارد دفتر کار یا محیطی شده‌اید که عدم بکارگیری مناسب شیشه‌های در و پنجره، عایق صوتی محیط را تضمین نمی‌کند و از سر و صدای بیش از حد کلافه شده‌اید. اگر آپارتمان شما دارای تراس است بهتر است بدانید که نصب شیشه تراس می‌تواند تأثیر شایانی در کاهش آلودگی صوتی محیط داشته باشد، چرا؟؟ بدین دلیل که در نصب شیشه تراس از شیشه‌های سکوریت و دارای عایق‌بندی مناسبی استفاده می‌شود که ضمن عایق حرارتی، عایق صوتی مناسبی را فراهم می‌آورند، استفاده از این سیستم می‌تواند در ضمن حفظ زیبایی و خصوصی سازی فضای بالکن شما، عایق مناسبی برای محیط شما باشد. شیشه های سکوریت بکارگرفته شده در تراس شیشه‌ها به نحوی تولید شده اند که عایق حرارتی و صوتی مناسبی برای محیطتان ایجاد می‌کنند.

شیشه بالکن

شیشه‌هایی که در بالکن نصب می‌شوند چرا با عنوان "شیشه آکاردئونی بالکن" نامیده می‌شود؟

شیشه بالکن به منظور لذت بردن از فضای باز بالکن در هر شرایطی طراحی شده‌اند، این نوع شیشه استانداردهای لازم را داراست و متناسب با ابعاد محیط آماده و نصب می‌شوند. از آنجایی که طراحی شیشه بالکن تاشو به صورت پنل های عمودی است، پنل شیشه‌ای ابتدایی ثابت و بصورت لولایی باز و بسته شده و باقی پنل ها در مسیر ریل حرکت خواهند کرد از این رو به آنها شیشه های آکاردئونی می‌گویند. از این مدل برای پوشاندن فضای آلاچیق، بالکن و حتی استخرهای سرپوشیده استفاده می‌شود.

شیشه بالکن

برای انتخاب "پنجره بالکن" به چه مواردی باید دقت کرد؟

مکانیسم استفاده از پنجره بالکن را قادر می‌سازد تا به راحتی در فصول گرم پنجره‌ها را باز کرده و ازهوای بیرون لذت ببرید و در فصول سرد هم از ورود هوای سرد و خروج هوای گرم جلوگیری کنید و هر زمان اراده کردید پنجره را باز کرده و از هوای دلچسب پاییز لذت ببرید. بهتر است در انتخاب پنجره‌های ثابت و متحرک برای بالکن خود دقت به خرج دهید. ما برای بالکن پنجره‌های جمع شونده و تاشو را  پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید از تمامی مزیت های این فضا کمال استفاده را ببرید. پنجره بالکن این امکان را برایتان مهیا می‌کند که بتواند هر پنلی که خواستید را باز کنید در مقابل پنجره‌های قدیمی و ثابت تنها از یک پنل قابل باز و بسته شدن هستند. بنابراین سعی کنید بهترین انتخاب را برای فضای موردنظر خود انجام دهید.

  • پنجره بالکن تأثیر بسزایی در میزان نور ورودی، گرمی و سردی، عایق صوتی و حرارتی محیط دارد.
  • در نصب پنجره بالکن به رنگ، ضخامت، تعداد لایه‌های بکار رفته در هر پنل جهت برقراری عایق مناسب، نوع پنجره که ریلی یا کشویی باشد، نوع یراق آلات و فریم بندی پنل های شیشه بالکن بخوبی دقت کنید.

شیشه بالکن

عملکرد "شیشه بالکن تاشو جمع شو" به چه صورت است؟

شیشه بالکن تاشو جمع شو یا همان شیشه بالکن ریلی نوعی از شیشه بالکن است که به شما این امکان را می‌دهد تا پنل های شیشه‌ای را در گوشه‌ای از کار کنار هم جمع کنید. این مدل شیشه بالکن در نمایشگاه‌های ماشین، بالکن ها، پاسیو و کافی‌شاپ ها و رستوران ها بسیار پرطرفدار هستند.
این پنل ها می‌توانند بدون فریم یا با فریم کنار یکدیگر قرار گیرند. قرار گیری پنل ها بدون فریم و نگهدارنده، یکی از مدل های پرطرفدار شیشه بالکن است که باعث می‌شود دید بدون مانعی به داخل و بیرون داشته باشید. اساس کار این مدل به صورت ریلی است که پنل‌های شیشه‌ای به راحتی باز و بسته می‌شوند. بدین ترتیب در فصول مختلف سال می‌توانید بالکن خود را هر طور که می‌خواهید مورد استفاده قرار دهید. 

  • شما این امکان را دارید تا هر زمانی که اراده کردید پنل های شیشه بالکن را کنار بزنید و از نسیم صبحگاهی بهار یا لذت برخورد نم باران بر روی گونه‌های خود لذت ببرید و در هوای سرد زمستان به تماشای بارش باران به دور از هر سرمایی در بالکن خود بنشینید.
  • عرض پنل های شیشه بالکن تاشو را بین 40 تا 60 سانتی متر درنظر می‌گیرند و جهت ایجاد سیستم عایق بندی مناسب از یک درزگیر آلومینیومی بین پنل ها استفاده می‌شود تا از رد و بدل شدن هوا جلوگیری شود.

پنل های شیشه بالکن تاشو نسبت به حالت های دیگر جابه جایی بیشتری دارند در نتیجه باید نسبت به ضربه مقاوم تر باشند بنابراین در نصب این شیشه بالکن از شیشه سکوریت بسیار مقاومی استفاده می‌شود که با ضربات کم دچار شکستگی نشوند.

 

آیا از"نرده شیشه‌ای بالکن" می‌توان به جای جان پناه استفاده کرد؟

خیلی از افراد تصور می‌کنند که شیشه به عنوان نرده و جان پناه در بالکن ها و تراس بسیار کارآمد نیست. اما این امر مربوط به گذشته بوده، چرا که شیشه‌ها از کیفیت مطلوبی برخوردار نبودند و در هنگام نصب از اصول مناسبی استفاده نمی‌شد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شیشه به یکی از اصل های جدانشدنی در ظاهر ساختمان ها تبدیل شد. شیشه‌های سکوریت با مقاومت بالایی تولید و به بازار عرضه گردیدند که به سختی دچار شکستگی می‌شوند.

  • نرده شیشه‌ای بالکن با شیشه سکوریت مقاوم و شیشه لمینت شده با ضخامت 8 میلی متر طراحی می‌شود که از مقاومت بالایی برخوردار است.

در صورت استفاده از شیشه بالکن می توان دید شفافی به فضای مورد استفاده داد و با تابش و عبور نور از شیشه، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. امروزه نرده‌های شیشه‌ای با قطعات لولا و ریل آلومینیومی با دوام بالایی ساخته می‌شوند که در برابر تغییرات آب و هوایی هیج ضعفی از خود نشان نمی‌دهند و همین امر تضمین می‌کند که این محصول می‌تواند جان پناه مناسبی برای شما باشد.

شیشه بالکن

چرا این ادعا را دارید که شرکت اَرژن دُر در "نصب شیشه بالکن" از سایر رقبای خود قوی‌تر است؟

هر کدام از ما وقتی می‌خواهیم محصولی را خریداری کنیم تمایل داریم که تمامی اطلاعات لازم در مورد محصول، نحوه نصب آن، پشتیبانی و غیره را کسب کنیم. دوست داریم تیم پشتیبانی خوبی باشد که همواره به سوألات ما پاسخ دهد، در پاسخ به سوالاتمان گشاده رو باشد و همواره چیزی را تحویلمان دهد که خواسته خودمان بوده است. کیفیت محصول را تضمین کند و نصب بی عیب و نقصی داشته باشد، نه این که از اول مسیر درگیر مسائل جزئی شویم. همگی تمایل داریم تمامی خدمات را بدون پیگیری مداوم از سوی خودمان دریافت کنیم و ذهنمان از هر نوع درگیری با مسائل جانبی رها باشد.

شرکت ارژن دُر با وجود چند تیم 2 یا 3 نفره در نصب شیشه بالکن، همواره آماده ارائه خدمات بدون هیچ کم و کاست به مشتریان خود هستند. در نصب شیشه بالکن، گروه نصب از شرکت اَرژن دُر از باکیفیت ترین یراق آلات و شیشه سکوریت ایمن را به کار گرفته‌ تا بهترین اجرا را به شما تحویل دهد و  کیفیت بالای کار خود را تضمین می کند.
تیم حرفه‌ای نصب شیشه بالکن اَرژن دُر پس از بازدید از محیط، شیشه مناسب را انتخاب کرده و اطلاعات دقیقی از پروژه را در اختیارتان قرار خواهند داد، پس از تأیید نهایی از سوی شما، در حداقل زمان نصب شیشه شما صورت خواهد پذیرفت. ما همواره برای تمامی محصولات خود خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهیم تا اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم. با ما امنیت را تجربه خواهید کرد.

شیشه بالکن

زمان اجرای شیشه بالکن چقدر است؟

همان طور که پیش از این گفتیم اگر فضای کار مناسب و پیچیده نباشد، نصب شیشه بالکن یک روز زمان خواهد برد و کلیه کار به صورت روکار بوده و در نمای کلی ساختمان تغییر ایجاد نخواهد شد و طبیعی است که اگر فضا کوچک باشد و نصابان روند پیچیده‌تری را طی کنند این زمان افزایش خواهد یافت.

شیشه بالکن

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
شیشه های بالکن تا چه میزان امنیت دارند؟

استفاده از شیشه های سکوریت در یراق آلات بالکنی امنیت را بالا برده و این شیشه ها نسبت به شیشه های خام چند برابر استحکام بیشتری دارند.

ارتفاع پانل های شیشه ای، شیشه های تاشو تا چه میزانی به صورت استاندارد در نظر گرفته می شود؟

شیشه های بالکن تا ارتفاع 170 سانت از استاندارد کاملی برخوردار هستند و در اغلب پروژه ها الباقی ارتفاع به صورت کتیبه تولید می گردد.

نصب شیشه بالکنی تا چه حد در جلوگیری از سر و صدا موثر است؟

استفاده از این سیستم می‌تواند ضمن حفظ زیبایی و خصوصی سازی فضای بالکن شما، عایق مناسبی برای محیط باشد و در نصب شیشه تراس از شیشه‌های سکوریت و دارای عایق‌بندی مناسبی استفاده می‌شود که ضمن عایق حرارتی، عایق صوتی مناسبی را فراهم می‌آورند.

مدت زمان ثبت سفارش تا نصب و اجرای سیستم تاشو چقدر به طول می انجامد؟

به دلیل استفاده از چسب های پلی اورتان در مونتاژ سیستم تاشو و زمان لازم برای خشک شدن، اجرای شیشه بالکن حدود 7 روز کاری زمان لازم است.