حمام شیشه ای

دسته بندی ها: محصولات

حمام شیشه ای

 

 

ارتباط با واتساپ فروش

قیمت شیشه حمام

 قیمت شیشه حمام

مساحتقیمت بر حسب مترمربع
فریم داربدون فریم
2-42.626.0001.825.000
4-62.472.0001.751.000

  * قیمت ها بر حسب تومان می باشد.
  * شیشه ها از نوع فلوت درجه یک می باشد.
  * در نوع فریم دار، تمامی هزینه ها محاسبه گردیده است.
  * در نوع غیر فریم به جز یراق آلات درب، تمامی هزینه ها محاسبه گردیده است.

 

* بر روی لینک های زیر کلیک کنید.*   


| انواع درب شیشه حمام

 

نحوه پرداخت قرارداد سفارش

 

شیشه حمام

تصور کنید که در آپارتمان شخصی بزرگی سکونت دارید با سرویس بهداشتی و حمامی بزرگ که با هر بار دوش گرفتن و استفاده از سرویس، مجبور هستید فضای زیادی را تمیز کنید، چرا که بخار ناشی از دوش بر روی دیوارها و سرامیک کف می‌نشیند و اگر حمام خود را در طی زمان تمیز نکنید حتما آثار بدی بر روی در و دیوار بجا خواهد ماند، طبیعی است این کار در ماه چند ساعت زمان شما را به خود اختصاص می‌دهد. چه خوب می‌شد که این فضا را محدود کرد تا قطرات آب و بخار تنها محدود به همان محدوده دوش گرفتن می‌شد و در فضا جریان نمی‌یافت. خبر خوب این است که شیشه حمام دقیقا همین کار را برایتان انجام می‌دهد، شما می‌توانید بدین منظور از شیشه دور دوشی و شیشه حمام استفاده کنید. این محصول دور دوش و در محدوده و ابعاد مورد نظر شما نصب می‌شود و طبیعتاً تمیز کردن شیشه بسیار راحتتر از هر سطح دیگری است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. همین مسأله در آپارتمان های کوچک به نحو دیگری مطرح می‌شود. در شرایطی که سرویس حمام و دستشویی جدا از هم نیستند و شما تمایل دارید فضای جدا و منحصر به فردی را ایجاد کنید. شیشه حمام انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. بنابراین تفکیک فضای حمام و دستشویی به بهترین وشکیل ترین صورت انجام می‌پذیرد.

حمام شیشه ای

در متن زیر با انواع "شیشه حمام" آشنا شوید:

حتماً تا به حال به استفاده از شیشه حمام در فضاهای مختلف پی بردید. اگر می‌خواهید انتخاب مناسبی برای شیشه حمام خود داشته باشید، بهتر است با انواع شیشه حمام آشنا شوید.

شیشه حمام به دو صورت شیشه حمام ریلی و شیشه حمام لولایی ارائه می‌شوند. کابین دوش حمام و حمام های شیشه‌ای به صورت فریم دار و فریم لس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کابین شیشه حمام فریم دار: یکی از مدل های پرطرفدار در بین عموم است که به صورت ریلی نصب می‌شود. در این حالت چون کابین دوش دارای فریم است و از عبور آب تا حد بالایی جلوگیری می‌شود، معمولا نیاز به لبه سنگی یا سکویی در زیر کار نیست ولی خوب در بیشتر موارد برای تضمین کار لبه سنگی را ایجاد می‌کنند. این مدل بصورت ریلی صاف، گرد و اِل شکل (L) ارائه می‌شود. در مقابل کابین دوش فریم دار، مدل کابین دوش فریم لس قرار دارد که به دلیل عدم وجود مانع و فریم، جذابیت و زیبایی بی‌نظیری دارد. در این مدل برای افزایش مقاومت کابین دوش شیشه‌ای از شیشه نشکن 10 میل استفاده می‌شود ولی خوب طبیعی است چون در این حالت از فریم استفاده نمی‌شود، مطمئنا آب بندی کمتری نسبت به حالت فریم دار دارد و حتماً در این حالت باید از لبه یا سکو سنگی استفاده شود تا آب به بیرون نفوذ نکند. در این حالت تعداد لولاها و بست هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد افزایش یافته و در نتیجه قیمت تمام شده کار هم افزایش خواهد یافت.

 • شیشه حمام فریم لس به صورت لولایی نصب می‌شود و به سه مدل لولایی صاف، گرد و ال شکل ارائه می‌گردد.

شما می‌توانید زیبا ترین ایده را با توجه به طرحی که در ذهن دارید، برای حمام شیشه‌ای خود پیاده‌سازی کنید و دکوری متفاوت را در منزل خود پدید آورید و از آرامشی که در محیط حمام بدست خواهید آورد لذت ببرید.

حمام شیشه ای

منظور از "حمام مستر" چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

حتما از اطرافیان خود که به دنبال خرید یا اجاره منزل بوده‌اند اسم اتاق مستر را شنیده‌اید. اتاق مستر بزرگترین اتاق یه آپارتمان است که توسط زوجین یا پدر و مادر مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوبه‌ای متفاوت با سایر بخش های منزل طراحی می‌شود. این اتاق معمولا دارای حمام جداگانه‌ای است که بزرگتر بوده و دارای دکوری متفاوت است.

 • حمام مستر از بخش های مهم منزل محسوب می‌شود. معمولا در طراحی این بخش از روشویی‌های کابین دار مدرن، وانهای جکوزی، دوش های کابین دار، سونا و رختکن های توکار و زیبا استفاده می‌شود. 

حمام مستر جایی است که پس از یک روز فشار کاری یا روحی می‌توانید آرامش از دست رفته خود را درآن بدست آورید پس در طراحی منحصر بفرد آن دریغ نکنید. پارتیشن حمام حتی اگر فضای حمام شما کوچک باشد، می‌تواند این نکته مهم را برای شما برآورده کند با استفاده از وان ها و کابین شیشه حمام می‌توانید فضای ایجاد شده از طرح خود کمال لذت را ببرید.

حمام شیشه ای

برای سفارش "حمام شیشه‌ای" به شرکت اَرژن دُر چگونه اقدام نماییم؟

شما می‌توانید بدین منظور با واحد فروش شرکت اَرژن دُر تماس حاصل نمایید، کارشناسان فروش خبره ما همواره آماده پاسخگویی به تمام سوألات شما هستند. اگر تصمیم خود مبنی بر نصب حمام شیشه‌ای را گرفته‌اید، ابعاد حمام خود را مشخص کنید و حتی می‌توانید از فضای حمام خود عکسی تهیه نموده و برای کارشناسان تیم اَرژن دُر ارسال کنید تا اطلاعات کاملی در زمینه نوع مناسب حمام شیشه‌ای و سایز و طرح های مختلف را در اختیارتان قرار دهند.

حمام شیشه ای

یراق آلات مورد استفاده در "درب کشویی حمام" از چه جنسی است؟

 • درب کشویی حمام در سه مدل فکی، فکی فریم دار و اسپایدر ارائه می‌شود.
 • تمامی یراق آلات استفاده شده در حمام شیشه ای از استیل 304 یا آلومینیوم ارائه می‌شوند که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.
 • درب کشویی حمام مدل اسپایدر به دلیل استفاده از یراق آلات تمام استیل طرفداران زیادی دارد.

حمام شیشه ای

بهترین گزینه برای "شیشه دور دوشی" چیست و می‌توانیم بین حمام و توالت از "دور دوشی شیشه‌ای" استفاده کنیم؟

دور دوشی شیشه‌ای محصولی جدید است که توسط شرکت اَرژن دُر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر حمام مستر کوچکی دارید و قصد دارید حمام و توالت خود را از هم جدا کنید، دور دوشی شیشه‌ای انتخاب مناسبی برای شماست.
در دور دوشی همان طور که از نامش مشخص است دور تا دور کابین شیشه‌ای است و تماسی با سطح سرامیک و دیواره‌های حمام نخواهید داشت. طرحی شکیل و زیبا برای حمام های شیشه‌ای که کاملا فضای دوش شما را محصور می‌کند. شما برای طراحی و دکوراتیو کردن این فضا می‌توانید از شیشه سکوریت طرح دار، مات کامل یا به صورت راه مات استفاده کنید. طبیعی است در این حالت تمیز کردن حمامتان چون با شیشه سر و کار دارید به راحتی انجام می شود.
دور دوشی شیشه‌ای فضایی کاملا بسته با شیشه است که کاملا ضد آب است و برای شمایی که دنبال تنوع و خاص بودن هستید بهترین انتخاب است.

حمام شیشه ای

برای انتخاب شیشه برای حمام چه مواردی مهم است؟

هنگام انتخاب شیشه حمام به کوچک و بزرگ بودن حمام خود توجه کنید چرا که برای هرحالت طرح های متنوع و خاصی را می‌توانید درنظر بگیرید. در حمام های کوچک می‌توانید از شیشه حمام با وانی گرد به اندازه 1/4 دیوار استفاده کنید و در حمام های بزرگ می‌توانید از شیشه حمام مستطیلی یا مربعی استفاده کنید.

 • شما می‌توانید برای حمام خود از درب کشویی یا لولایی استفاده کنید. توجه کنید که هنگام استفاده از درب لولایی جلوی حمام فضای کافی داشته باشید تا درب به راحتی باز شود. 

اگر از حمام کوچک و پر از ریخت و پاش خود خسته شده‌اید و به دنبال یک تغییر جذاب هستید، کابین شیشه حمام ایده جذاب و نویی برای شما خواهد بود.
توجه کنید در صورت مربعی بودن حمام و قرارگیری درب در وسط یکی از دیواره‌ها، کابین را باید در گوشه‌ای از کنج حمام مستقر کنید. حال اگر درب ورودی در یک طرف مربع قرار دارد، بهتر است کابین شیشه حمام را روبروی درب یا به صورت مورب آن قرار دهید.

در حمام های مستطیلی شکل مقدار این موضوع فرق دارد، در این حالت کابین شیشه‌ای حمام را در طول دورترین دیوار و در گوشه‌ی دور از درب ورودی مستقر می‌کنیم. باز اگر در این حالت درب ورودی در مرکز یکی از دیواره‌ها قرار دارد، بهتر است کابین را در کنج مناسبی از حمام قرار دهید.
بنابراین بهتر است در انتخاب نوع کابین شیشه حمام خود به متراژ حمام، مربعی یا مستطیلی بودن آن و محل قرار گیری درب ورودی توجه ویژه‌ای کنید.

  حمام شیشه ای

  برای انتخاب "درب شیشه‌ای حمام" بهتر است از چه نوع شیشه‌ای استفاده نماییم؟

  شیشه سکوریت از مقاومت مطلوبی در برابر گرما و سرما برخوردار است و در صورت شکستن هم قطعات به وجود آمده دارای لبه تیزی نیستند. ما استفاده از این شیشه را برای فضای شیشه حمام و درب شیشه‌ای حمام توصیه می‌کنیم. علاوه براین شما می‌توانید درب شیشه سکوریت حمام خود را بصورت طرح دار، شفاف، مات و راه مات و سندبلاست سفارش دهید و زیبایی بیشتری در محیط حمام خود پدید آورید.

  حمام شیشه ای

  برای پوشش دستشویی از "درب شیشه‌ای کشویی سرویس بهداشتی" می‌توانیم استفاده کنیم؟

  بله! شما می‌توانید سرویس بهداشتی خود را با درب شیشه‌ای کشویی از باقی فضای خود جدا کنید. در آپارتمان هایی که حمام و سرویس بهداشتی جدا ندارند، این محصول بسیار کارآمد و پرطرفدار است. این درب های شیشه‌ای دارای طرح های زیبایی هستند که شما ضمن جداسازی محیط با آن به عنوان درب شیشه‌ای کشویی سرویس بهداشتی، در واقع یک حمام با درب شیشه‌ای زیبا خواهید داشت.
  در حمام های مستر که حمام و سرویس بهداشتی در یک فضا قرار دارند می‌توانید از شیشه‌های مات، شفاف و حتی طرح دار برای جداسازی حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید.
  استفاده از درب شیشه ای کشویی زمانی ممکن است که تمایل به جداسازی حمام و سرویس بهداشتی را داشته باشید. برای باز و بسته شدن شیشه حمام در این حالت می‌توانید بسته به فضای خود، هم از درب شیشه‌ای لولایی و هم کشویی استفاده کنید.
  توجه کنید که در هنگام استفاده از شیشه حمام، حمام و دستشویی شیشه‌ای را بخوبی آب بندی کنید و حتماً از یراق آلات ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت استفاده کنید.

  حمام شیشه ای

  فرق بین "شیشه حمام ریلی" و "شیشه حمام لولایی" چیست؟

  شیشه حمام ریلی از آنجایی که تنها در یک چارچوب مشخص مستقر می‌شود و فضای بیشتری را اشغال نمی‌کند، مناسب برای حمام هایی با فضای کوچک است چرا که کمترین فضای ممکن را اشغال می‌کند. این کابین را می‌توانید در سایزهای مختلف روی وان، جکوزی، سکو و زیر دوشی و حتی کف حمام نصب کنید.
  شیشه حمام لولایی چون درب کابین حمام به بیرون باز می‌شود، برای حمام های بزرگتر مناسب است تا چیزی مانع باز و بسته شدن درب لولایی کابین شیشه‌ای حمام نشود. این نوع هم برای تمامی موارد مورد نظر چون روی جکوزی، وان، زیردوشی و حتی کف حمام قابل نصب است. 
  کاملا مشخص است که علاوه بر فضایی که اشغال می‌کنند، روی نوع یراق آلات مصرفی هم با یکدیگر تفاوت دارند ولی هر دو از کیفیت مطلوبی برخوردارند و همواره مورد استقبال عموم قرار می‌گیرند.
  حمام شیشه ای

  می‌توانیم از شیشه‌های سکوریت جهت "پارتیشن شیشه‌ ای حمام" استفاده نماییم؟

  بله می توانید از شیشه سکوریت به عنوان پارتیشن شیشه‌ای حمام استفاده کنید. در واقع شما با پارتیشن حمام و بکارگیری یراق آلات تمام استیل و شیشه سکوریت می‌توانید فضای متفاوتی در حمام خود پدید آورید و بدین ترتیب دیگر خبری از خیس شدن تمام فضای حمام بر اثر دوش نخواهد بود. شما می‌توانید شیشه سکوریت را در طرح ها و رنگ های مدنظر خود سفارش دهید.

  حمام شیشه ای

  آیا این نوشته را دوست داشتید؟
  منظور از حمام مستر چیست؟

  حمام مستر از بخش های مهم منزل محسوب می‌شود. معمولا در طراحی این بخش از روشویی‌های کابین دار مدرن، وانهای جکوزی، دوش های کابین دار، سونا و رختکن های توکار و زیبا استفاده می‌شود.

  آیا یراق استفاده شده در پارتیشن حمام دچار زنگ زدگی می شود؟

  تمامی یراق آلات استفاده شده در پارتیشن حمام از استیل 304 ارائه می‌شوند که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند و هرگز دچار زنگ زدگی نمی شوند.

  برای انتخاب کابین شیشه ای حمام به چه نکاتی باید توجه داشت؟

  هنگام انتخاب شیشه حمام به کوچک و بزرگ بودن حمام خود توجه کنید چرا که برای هرحالت طرح های متنوع و خاصی را می‌توانید درنظر بگیرید درب های لولایی برای باز و بست نیاز به فضای بیشتری دارند، توجه کنید که هنگام استفاده از درب لولایی جلوی حمام فضای کافی داشته باشید تا درب به راحتی باز شود.

  برای سفارش "حمام شیشه‌ای" به شرکت اَرژن دُر چگونه اقدام نماییم؟

  شما می‌توانید بدین منظور با واحد فروش شرکت اَرژن دُر  تماس حاصل نمایید، کارشناسان فروش خبره ما همواره آماده پاسخگویی به تمام سوألات شما هستند. اگر تصمیم خود مبنی بر نصب حمام شیشه‌ای را گرفته‌اید، ابعاد حمام خود را مشخص کنید و حتی می‌توانید از فضای حمام خود عکسی تهیه نموده و برای کارشناسان تیم اَرژن دُر ارسال کنید تا اطلاعات کاملی در زمینه نوع مناسب حمام شیشه‌ای و سایز و طرح های مختلف را در اختیارتان قرار دهند.