مدت زمان تولید و "نصب پارتیشن شیشه‌ای" و انواع آن

دسته بندی ها: محصولات

 

 

 

امروزه بیش‌از هرزمان دیگری فضای‌ آپارتمان‌ها و دفاتراداری درحال کوچک‌شدن است و دیوارکشی‌ها به این کوچک‌شدن‌ فضا، بیشتراز قبل دامن می‌زند. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای باعث می‌شود تا فضای هرچند کوچک خانه یا محل‌کار خودرا بخش‌بندی کنید. شیشه به نحوی تاثیرگذار است که دیگر حس‌خفگی و حضور درفضای کوچک، شمارا احاطه نمی‌نماید. شیشه‌ها به‌ خوبی نور را ازخود عبور می‌دهند و درصورت لزوم استفاده از شیشه‌ سکوریت‌ شفاف در پارتیشن‌بندی باعث می‌شود تاضمن جداسازی بخش‌‌های واحدکاری خود تمامی بخش‌ها را نیز زیرنظر بگیرید. قطعاً کاربرد شیشه به‌جای دیوار ضمن بزرگ نشان‌دادن محیط‌تان ازهزینه‌های دیوارکشی ساختمان والبته درهم‌ریختگی محیط می‌کاهد.

 

قیمت پارتیشن شیشه‌ای

پس‌از اینکه پی‌بردید برای ایجاد تغییر در دکور و محیط‌‌تان پارتیشن شیشه‌ای بهترین‌گزینه است، نوبت‌به انتخاب نوع مناسب و البته دریافت‌ قیمت و مشاوره دراین زمینه می‌باشد. شمامی‌توانید درجداول ذیل به‌قیمت انواع مختلف پارتیشن شیشه‌ای دسترسی داشته‌ ودر هرمرحله اگر سوالی داشتید با کارشناسان فروش شرکت اَرژن‌دُر تماس بگیرید و در مورد نحوه‌ی کار و قیمت محصولات سوألات خودرا مطرح کنید.

درمرحله‌ی بعدی تکنسین‌‌های مجرب‌ما پس‌از بازدید محل و با توجه به نیاز و سلیقه‌تان، پارتیشن مناسب مخصوص به شمارا پیشنهاد می‌دهند و پس‌از تأییدشما در خصوص نوع پارتیشن شیشه‌ای و قیمت‌ها و همچنین تنظیم قرارداد، استارت تغییر در دکورتان زده خواهدشد.

 

 قیمت انواع پارتیشن شیشه ای 

مساحتقیمت (بر حسب متر مربع)
طرح اقتصادیطرح دوجداره
 2-52.590.0006.835.000
5-102.186.0006.095.000
10-201.999.0005.269.000
20-301.867.0004.903.000
30-401.775.0004.767.000
40 به بالا1.761.0004.714.000
 • قیمت‌ها بر حسب تومان می باشد.
 • شیشه‌ها از نوع فلوت درجه یک با ضخامت 10 میل می باشد.
 • هزینه هر متر مربع پرده برای کار دوجداره 440.000 تومان می باشد.
 • قیمت شامل: شیشه، فریم، مونتاژ، حمل و نصب و شاسی‌کشی می‌باشد.
 • حمل به طبقات جداگانه محاسبه می گردد. (در صورت نیاز)
 • هزینه شاسی جداگانه محاسبه می گردد. (در صورت نیاز)

 

عوامل مهم در انتخاب و اجرای "پارتیشن شیشه‌ای" مناسب چیست؟

انتخاب پارتیشن شیشه‌ای مناسب، ارتباط مستقیمی با نوع نیاز شما دارد. اینکه چه توقعی از محیط اجرای پروژه دارید و می‌خواهید در پایان چه شرایطی برایتان مهیا شود.
بعداز نصب پارتیشن شیشه‌ای در محیط‌کار به وضوح تغییرات را چه در ظاهر فضا و چه در نحوه‌ی عملکرد کارکنان خود خواهیددید. ضمن ایجاد محیطی آرام، نظم بیشتری نیز پدیدمی‌آید.

 • مرحله‌ی اول انتخاب نوع پارتیشن است؛ تشخیص‌دهید کدام نمونه مطابق میل شماست؟ ثابت یا متحرک، تک‌جداره یا دوجداره، فریم‌لس یا فریم‌دار.
 • سپس بهتر است مشخص کنید که پارتیشن تا چه ارتفاعی می‌خواهید ادامه داشته‌باشد: کوتاه، نیمه‌بلند یا تا سقف.

این موارد علاوه‌بر محیط و سلیقه‌‌تان به میزان نوری که می‌خواهید در محیط جریان یابد، عایق‌بندی صوتی و ضخامتی که برای پنل‌‌های شیشه‌ای مدنظر دارید همه و همه در انتخاب پارتیشن شیشه‌ای شما دخیل هستند.

اگر قصد ایجاد تغییرات در دکور را ندارید وتمایل دارید دید بدون مانعی به محیط اطراف داشته باشید، پارتیشن ثابت گزینه خوبی محسوب می‌شود و برعکس بهتر است از پارتیشن متحرک استفاده ننمائید. از سوی دیگر اگر می‌خواهید عایق‌صوتی و حرارتی خوبی داشته‌باشید و نمادی از استحکام را در فضای خود به رخ بکشید پارتیشن دوجداره انتخاب مناسبی برای شماست که امکان نصب کرکره و پرده در بین جداره‌های آن می‌تواند قابلیت شخصی‌سازی خوبی در فضا فراهم کند.

همچنین اگر به دنبال ظرافت و خاص نشان‌دادن فضا هستید، انتخاب پارتیشن‌‌های شیشه‌ای فریم‌لس به شما پیشنهاد می‌شود، زیرا فریم‌های این سبک از پارتیشن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نهایت ظرافت و دید باز و بدون مانعی را به شما ارائه می‌دهند به همین دلیل استحکام پارتیشن دوجداره را ندارند.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای

 

آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

 1. پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و دو جداره
 2. پارتیشن شیشه ای فریم‌لس و فریم دار
 3. پارتیشن شیشه ای ثابت و متحرک


پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

پارتیشن شیشه‌ای تک‌جداره از متداول ترین نمونه‌هایی است که برای دفاتر اداری و تجاری و... استفاده و از ترکیب متریال مختلف چون: شیشه، پروفیل‌های‌آلومینیوم، استیل و آهن ساخته می‌شود. دراین نمونه پارتیشن از شیشه‌های 10 میل استفاده می‌شود، همین امر موجب می‌شود که به‌راحتی شیشه را در رنگ‌ها و طرح‌ های مختلف طراحی کرد برای مثال: استفاده از شیشه‌های مات ضمن حفظ حریم خصوصی، تغییرات زیبایی را در محیط ایجاد می‌کند.

پارتیشن‌ های شیشه‌ای تک جداره:

 • سبک و نسبت به پارتیشن دوجداره هزینه کمتری دربر دارد.
 • ظرافت بیشتری را به شما ارائه می‌دهد.
 • حمل و نصب آن راحت‌تر است.

شما می‌توانید از یراق آلات استیل برای طراحی این نوع پارتیشن‌ها استفاده کنید که ترکیب شیشه و استیل می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما ببخشد.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از دو شیشه موازی داخل قاب آلمینیومی با فاصله‌ی چند سانتی تشکیل شده‌است که فضای خالی بین جداره‌ها را می‌توان با پرده‌ی کرکره‌ای پُر کرد و در صورت نیاز دید داخل را پوشاند. از کاربردی ترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق‌صوتی مناسب است که امکان آرامش در محیط بسته را فراهم می آورد و برای اتاق‌هایی که مستلزم آرامش بیشتری هستند و همچنین از نظر امنیت اطلاعات اهمیت دارند، گزینه مناسبی به شمار می‌رود، برای مثال: اتاق مدیریت، حسابداری، جلسات و...

همچنین به خصوص در ادارات و شرکت‌ها در راندمان کاری کارمندان تاثیر به سزایی دارد سبب بهبود عملکرد هریک از آن‌ها می‌شود؛ طبیعی است که در این حالت عایق‌حرارتی بهتری هم ایجاد می‌کند که سبب ذخیره انرژی و در نتیجه صرفه جویی در مصرف آن می‌شود.

 • همچنین لازم به ذکر است ارتفاع پارتیشن شیشه‌ای ارتباط مستقیم با عملکرد عایق‌صوتی و حرارتی دارد مطمئنا اگر عایق‌صوتی و حرارتی بالایی بخواهید باید از پارتیشن‌ های شیشه‌ای که تا سقف ادامه دارد استفاده کنید تا هیچ صدایی به بیرون درز نکند.

 


 

منظور از "پارتیشن شیشه‌ای فریم لس" چیست و آیا مزایایی نسبت به پارتیشن‌ های فریم دار دارد؟

یکی از اجزای اصلی در پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لِس، شیشه است که عضو چشمگیر این نوع پارتیشن محسوب می‌شود، اما این بدان معنا نیست که در این نوع پارتیشن از هیچ نوع فریمی استفاده نمی‌شود، درواقع به دلیل اینکه در این سبک از پارتیشن از فریم‌‌های ظریفی استفاده می‌‌شود به آن پارتیشن فریم‌لس گفته می‌شود. دراین حالت دید کاملا بازی نسبت به کل محیط ارائه می‌شود و طبیعی است که پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس زیبایی بیشتری نسبت به حالت فریم‌دار آن خواهد داشت چرا که شیشه‌ها یکدست در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و توسط پنل‌ های آلمینیومی محسور نمی‌شوند. همچنین این سبک از پارتیشن هزینه کمتری را برای شما در بر خواهد داشت.

 • در پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس از شیشه سکوریت 10 میل شفاف استفاده می‌شود که می‌توانید آن‌هارا را به‌صورت مات، راه مات یا حتی با لوگوی موردنظر خودتان طراحی و نصب کنید.

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس فضای کمتری را اشغال می‌کند، گاهی برخی گمان می‌کنند چون این پارتیشن فریم‌ های ظریفی دارد و شیشه‌ها بدون مانع کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، شکننده و خطرناک است ولی اینطور نیست. این نوع پارتیشن شیشه‌ای استحکام مناسبی دارد و برخلاف ظاهر شکننده‌اش مستحکم است و به راحتی نمی‌شکند.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای

 

چه زمانی بهتر است از "پارتیشن شیشه‌ای متحرک" استفاده نماییم؟

ثابت یا متحرک بودن پارتیشن ازدیگر گزینه‌‌هایی است که برای انتخاب پارتیشن باید به آن توجه داشت. درانتخاب پارتیشن‌ های ثابت و یا متحرک باید بدانید که آیا تمایل دارید محیط و فضایتان دارای دکور ثابتی باشد یا فکر می‌کنید با گذشت زمان دوست دارید دکور خود را تغییر دهید و هر از چندگاهی فضا را دستخوش تغییراتی کنید که در این حالت پارتیشن شیشه‌ای متحرک استفاده می‌شود.

پارتیشن شیشه ای متحرک از تعدادی پنل شیشه‌ای تشکیل شده که هرکدام داخل قاب آلمیینومی قرار می‌گیرند و باعث می‌شود شیشه ها کنار یکدیگر نباشند و حد فاصل آن‌ها پروفیل باشد و با استوپ‌هایی به کف زمین چفت می‌شوند، تا هر پنل روی پاشنه بچرخد. در این نوع پارتیشن دید صددرصدی به محیط کاهش می‌یابد و به دلیل سنگین بودن و باز و بست زیاد به خدمات بیشتری نیاز پیدا می‌کند.

اگر فکر میکنید نیاز به پارتیشن متحرک دارید اما ویژگی های این سبک از پارتیشن را نمی‌پسندید همراه ما باشید تا در ادامه با نمونه‌ی دیگری از پارتیشن متحرک آشنا بشید.

 

پارتیشن شیشه ای

 

شیشه‌های متحرک ریلی ایده‌ای نوین در طراحی

یکی از بارزترین ویژگی های شیشه‌های ریلی، جداسازی فضا به طور موقت است، برای مثال: در زمان برگزاری جلسات که به فضای بیشتری نیاز است می‌توانید پارتیشن را به راحتی به صورت تاشو و جمع شو جابه جا کنید یا محیط خصوصی مجزایی به‌طور موقت ایجاد کنید. شیشه‌های متحرک ریلی کاملا ظریف و انعطاف‌پذیر با محیط و در 6 رنگ کاربردی قابل ارائه هستند. در این سبک از پارتیشن از شیشه‌های 8 میل استفاده می‌شود، که در سبک‌تر شدن سیستم تاثیرگذار است و  در صورت تغییر محل کار خود می‌توانید به سادگی پارتیشن‌ها را به مکان جدید منتقل کنید و به‌راحتی فضای مورد نظر خود را در مکان جدید به وجود آورید.

پس بسته به فضا و دکوری که تمایل دارید و البته بودجه مدنظرتان نوع پارتیشن شیشه‌ای خود را انتخاب کنید.

 

 
جهت اجرای پروژه‌ها می‌توانید از "پارتیشن شیشه و استیل" که جلوه زیبایی دارد استفاده نماییم

شاید باورتان نشود ولی تجربه کاری اَرژن دُر نشان داده که ترکیب شیشه و استیل در کنار هم جلوه بی‌نظیری به محیط می‌بخشد. تنها کافی است یکبار چنین ترکیبی را در فضای خود امتحان کنید بی شک هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.
در صورت نصب پارتیشن شیشه ای با استیل محصول دارای تضمین و عمر بالایی از نظر مقاومت نسبت به هر کاردیگری است که عمر بالایی دارد و همین امر باعث می‌شود که مقاومت کارتان بیشتر از هر حالت دیگری باشد. این نوع پارتیشن در بانک‌ها و ادارات بسیار به چشم می‌خورد و ضمن زیبایی، باعث عایق صدا و انرژی بین دو محیط ایجاد شود و انعکاس صدایی صورت نمی‌گیرد، این در حالی است که دید صددرصدی به تمام محیط خواهید داشت.

 

 

زمان تحویل و "نصب پارتیشن شیشه‌ای" چند روز است؟

در مرحله اول، کارشناسان شرکت اَرژن دُر با بررسی های خود در محل حضور می یابند و ابعاد، نوع و ضخامت شیشه و نوع پارتیشن شیشه‌ای و یراق آلات لازم را مشخص می کنند. سپس تمام اطلاعات به واحد نقشه کشی ارجاع داده می‌شود، این واحد بعد از انجام محاسبات پلان نهایی پروژه را برای شما ارسال می‌کند تا چک نهایی صورت گیرد.

 پس از تولید و برش متریال، محصولات تولیدی بسته بندی شده و به محل مورد نظر جهت نصب انتقال می یابد و تکنسین‌ های نصب شرکت اَرژن‌دُر به اجرای این پروژه می پردازند. با توجه به تیم تولید و نصب حرفه ای شرکت اُرژن‌دُر، اجرای پارتیشن شیشه ای زمان چندانی نخواهد برد و خبری از آشفتگی حاصل از دیوارکشی‌های قدیمی نیست. البته که زمان اجرای پروژه ارتباط مستقیم با متراژ آن دارد اما ما سعی را بر این داشته‌ایم تا این پروسه را در 1 روز بدون هیچی مشکل به اتمام برسانیم تا ضمن ارائه یک کار حرفه‌ای، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

 

پارتیشن شیشه ای

 

جهت سفارش و "خرید پارتیشن شیشه‌ای" از کجا شروع کنیم؟    

برای سفارش و خرید پارتیشن شیشه‌ای، انواع طرح‌ها و مدل های آن را را در سایت اَرژن‌دُر مشاهده نمائید و در هرمرحله برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی می‌توانید با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید و سوالات خودرا مطرح کنید. قطعا لازمه‌ی این که بتوانید خرید موفقی داشته باشید این است که ابتدا انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای را بشناسید و اطلاعات کسب کنید.

 • در صورت انتخاب نوع پارتیشن شیشه‌ای مدنظر خود نوبت به ثبت سفارشتان می‌رسد.
 • با ارائه‌ی اطلاعات حدودی پروژه‌ی خود شامل: متراژ، سبک پارتیشن‌بندی، تعداد و نوع یراق الات درب‌ها و.. میتوانید پیش‌فاکتور دریافت کنید.
 • در صورت تائید پیش فاکتور در کمترین زمان ممکن تکنسین های مجرب مجموعه اَرژن‌دُر درمحل حضور یافته و فضای انتخابی را بررسی می‌کنند و ابعاد، نوع شیشه و طرح اولیه از پارتیشن را مشخص کرده و سپس پیش‌فاکتوری دقیق مبنی بر کارشناسی انجام شده به شما ارائه می‌شود.
 • پس از تائید پیش فاکتور و عقد قرارداد کار به واحد نقشه‌کشی ارجاع داده می‌شود و نقشه شماتیک تولید و نوع و رنگ متریال و... برای شما ارسال می‌شود وکار  با رضایت شما وارد پروسه‌ی تولید و نصب خواهد شد.
   

پارتیشن شیشه ای

"بر روی دکمه های زیر کلیک کنید."

انواع درب پارتیشن شیشه ای هزیـنـــه شاســــی کشـــی نحوه پرداخت قرارداد سـفارش حمــل شیشــه به طـبـقـات ارتباط با واتساپ کارشــناس

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
عوامل مهم در انتخاب و اجرای پارتیشن شیشه‌ای مناسب چیست؟

اینکه چه توقعی از محیط اجرای پروژه دارید و می‌خواهید در پایان چه شرایطی برایتان مهیا شود در انتخاب نوع پارتیشن نقش کلیدی دارد. برای مثال: اگر قصد تغییر دکور را دارید و جابه جایی در آینده را پیش‌بینی می‌کنید پارتیشن شیشه‌ای متحرک انتخاب مناسبی است.اگر برایتان عایق صوتی و حرارتی خوب حائز اهمیت است قطعا پارتیشن دوجداره گزینه‌ی خوبی است.اگر میخواهید دید کاملی به کل محیط داشته باشید پارتیشن های شیشه‌ای فریم‌لس نیاز شما را برطرف می‌کند.

منظور از پارتیشن شیشه‌ای فریم لس چیست؟

پارتیشن شیشه ای فریم‌لس به این معنا نیست که در این نوع پارتیشن از هیچ نوع فریمی استفاده نمی‌شود، در واقع به دلیل اینکه در این سبک از پارتیشن از فریم های ظریفی استفاده می‌‌شود به آن پارتیشن فریم‌لس گفته می‌شود.